Користувацький вхід

Тематична контрольна робота (ТКР)

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота 10 клас

0

Контрольна робота з теми "О. Уальд "Портрет Доріана Грея" (тести закритого та відкритого типу). Передбачено також виконання творчого завдання у формі власного висловлювання або написання твору-мініатюри.Контрольно-касове обладнання

0

Контрольна робота з теми "Контрольно-касові машини". Проводиться у вигляді тестування. Тести двох видів: на знаходження кількох правильних відповідей та на співвідношення.Контрольні роботи по географії. Тестові завдання

0

Тестові завдання допоможуть перевірити вивчене з географії у 6 - 10 класах. Адресовано учням, вчителям географії загальноосвітніх навчальних закладів.Контрольна робота № 2 з теми «Творчість Т.Шевченка, А. Чайковського»

1

Тематична контрольна робота № 2 з теми «Творчість Т.Шевченка, А. Чайковського» для 7 класу (за новою програмою) складається з двох варіантів. Мета: виявити рівень учнівських знань, умінь та навичок із вивченої теми; розвивати логічне й образне мислення, пам'ять, уміння висловлювати власні думки й аргументувати їх; виховувати любов до літератури.Контрольна робота №1 з теми «Із пісенних скарбів. Творчість І. Франка»

0

Тематична контрольна робота з теми «Із пісенних скарбів. Творчість І. Франка» для 7 класу (за новою програмою) складається з двох варіантів. Мета: виявити рівень знань, умінь та навичок учнів із метою контролю й корекції; розвивати логічне й образне мислення, пам'ять, уміння виділяти головне, висловлювати судження з приводу прочитаного, пов'язувати його з власним життєвим досвідом; виховувати кращі риси характеру.Тесты по теме "Библия, ее духовная, историко-культурная и литературная ценность "

0

Тестовые задания для 6 класса по теме "Библия, ее духовная, историко-культурная и литературная ценность". 2 варианта (с 1 по 5 вопрос - нужно выбрать один правильный ответ, с 6 по 11 - творческое задание)Тести з географії. 10 клас. Тема 10. Країни Південно-Західної Азії

1

Тести з географії для учнів 10 клас з теми "Країни Південно-Західної Азії" з відповідями, складеними у відповідності до вимог ЗНО, можна використати на підсумкових та тематичних урокахТестова контрольна робота з теми "Числівник"

2

Тестова контрольна робота з теми "Числівник" для 6 класу (за новою програмою) створена за двома варіантами.Тестова контрольна робота з теми "Дієприкметник"

0

Тестова контрольна робота з теми "Дієприкметник" для 7 класу ( за новою програмою) складена за двома варіантами.Тематична контрольна робота. Т. Шевченко. А. Чайковський.

0

за допомогою запропонованих завдань виявити в учнів рівень знань, умінь та навичок з вивченої теми, закріпити їх; розвивати увагу, пам’ять, спритність, рішучість, кмітливість, уміння акумулювати отримані знання і застосовувати їх під час виконання завдань; виховувати наполегливість, старанність, силу волі, інтерес до наслідків власної праці, пунктуальність

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі