Користувацький вхід

І.Я.Франко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок-відкриття «І.Я.Франко – титан духу і думки. Франко і математика»

0

Методична розробка інтегрованого уроку - відкриття з української літератури та математики "І.Я.Франко - титан духу і думки. Франко і математика" розкриває учням велич життя геніального І.Бінарний урок.Компаративний аналіз поезій І.Франка «За що, красавице, тебе я так люблю?» та Ф.Тютчева «Я очи знал, о,эти очи»

0

Бінарний урок – це заняття, яке побудоване на тісних міжпредметних
зв’язках, яке проводиться спільно двома викладачами відповідних дисциплін. Конспект цього уроку побудований на активному використанні комп’ютерної техніки, тому що передбачає засоби перевернутого навчання(учні вдома працювали над вивченням життєвого та творчого шляху Ф.І.Тютчева-наданому у вчительському блозі).На уроці співпрацюють вчителі української та світової літератур.Франко-фест

0

Сценарій виховного заходу ( театральні замальовки) допоможе учням-глядачам згадати твори Каменяра, а учням-акторам проявити свої акторські здібності,дозволить їм удосконалити навички виразного читання( декламування) творів напам"ять і т.ін.Іван Франко – великий майстер українського слова

1

Сценарій вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризація його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, зважаючи на відзначення у 2016 році пам’ятних дат - 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Каменяра.Літературно-музичний мікс за творами І.Я. Франка «Так, ти одна моя правдивая любов...»

1

ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ МІКС ЗА ТВОРАМИ І.Я.ФРАНКА

присвячений річниці з Дня народження великого Каменяря. Уривки з творів І.Я.Франка на тему: «Так, ти одна моя правдивая любов…»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі