Користувацький вхід

Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття з пріоритетом соціально-морального, мовленнєвого, художньо-естетичного, емоційно-ціннісного розвитків «Щоб з природою у мирі жити, треба добрий слід лишити» (для дiтей старшого віку)

0

Інтегроване заняття з пріорітетом соціально-морального, художньо-естетичного, мовленнєвого, емоційно-ціннісного розвитку для дітей старшого дошкільного віку. Назва "Щоб з природою у мирі жити, треба добрий слід лишити".Вплив сімейного виховання на рівень тривожності у дітей старшого дошкільного віку

0

В статті висвітлено вплив сімейного виховання на рівень тривожності у дітей старшого дошкільного віку.Надані психологічні рекомендації батькам щодо виховання дітей та подолання рівня тривожності«Педагогічний консиліум великих» до Дня вчителя (шкільна вистава-експеримент драматичної студії Хмельницького колегіуму «Мрії та звуки» - страшний сон учня напередодні свята)

4

Оригінальний сценарій до Дня вчителя, вистава-жарт про проблеми виховання у школі. Педагогічний консиліум... Хто небезпечно хворий? Школа, учні, вчителі, батьки, освіта чи суспільство? Як виховувати сучасних вундеркіндів? Філософи світу пропонують рецепти виховання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі