Користувацький вхід

Марк Твен

Обмежити пошук фільтруванням:Тести до повісті Марка Твена "Пригоди Тома Сойєра" 5 клас

1

Тест — спосіб вивчення глибинних процесів діяльності системи, за допомогою переміщення системи в різні ситуації і відстеження доступних спостереженню змін в ній.Урок-інсценівка за повістю Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

0

Урок-інсценівка, на якому учні спілкуються з автором повісті «Пригоди Тома Сойєра» американським письменником Марком Твеном, знайомляться з головними героями твору: Томом Сойєром, Геком Фінном, Беккі Тетчер.«Педагогічний консиліум великих» до Дня вчителя (шкільна вистава-експеримент драматичної студії Хмельницького колегіуму «Мрії та звуки» - страшний сон учня напередодні свята)

4

Оригінальний сценарій до Дня вчителя, вистава-жарт про проблеми виховання у школі. Педагогічний консиліум... Хто небезпечно хворий? Школа, учні, вчителі, батьки, освіта чи суспільство? Як виховувати сучасних вундеркіндів? Філософи світу пропонують рецепти виховання."Контрольна робота за темою "Світ дитинства"

0

В роботі запропоновано різнорівневі завдання за темою "Світ дитинства". Містить запитання за твором Астрід Лідгрен "Пеппі Довгапанчоха", з яким учні ознайомилися під час позакласного читання.Розробка підсумкового уроку за твором Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

0

Даний матеріал допоможе Вам цікаво провести урок, оскільки його матеріал повністю відповідає не лише програмі Міністерства освіти і науки, а й навчальним інтересам учнів 5-го класу.
Підсумковий урок проведений у формі гри "Батьківські збори".
В ході уроку використані як нові, так і вже призабуті форми і методи роботи.
Більше зможете дізнатись, завантаживши мою власну розробку за посиланням нижче!«Он был вовсе не злой, а просто озорник…» Урок-обобщение по повести М. Твена «Приключения Тома Сойера»

0

«Он был вовсе не злой, а просто озорник…»
Урок-обобщение по повести М. Твена «Приключения Тома Сойера» в 5 классе.Цели: 1)выявить читательское восприятие повести, помочь уч-ся увидеть положительные и отрицательные черты в главном герое, вынести нравственный урок из прочитанного; 2) продолжить работу по формированию умений и навыков аргументированной речи, выразительного чтения; 3) способствовать развитию творческого воображения учащихся; 4) работа над лексикой и грамматикой языка на литературном произведении;5)ввести вид работы-составление синквейна.Марк Твен "Пригоди Тома Сойера"

2

Вступний урок по творчості Марка твена 5 класГімн дитинству (за творчістю М.Твена)

1

Гімн дитинству. Урок позакласного читання за творчістю Марка Твена. 5 клас. Мультимедійна презентація. Конспект уроку.Пригоди Тома Соєра (2007) [MP3]

Назва: Пригоди Тома Соєра (2007) [MP3]
Автор: Марк Твен
Видавництво: Наш Формат
Тривалість: 9 год. 6 хв
Озвучено: Читає Чайковська Валерія
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 112 кб/сек
Розмір: 360 мб

В 1876 році побачила світ книга Марка Твена, що не тільки закріплює його в якості видатного американського письменника, але і назавжди внесла його ім'я в історію світової літератури. Це були знамениті «Пригоди Тома Сойєра».

По суті, письменникові і видумувати нічого не довелося. Він згадав дитинство в Ганнібалі і своє життя в ті роки. І от на сторінках книги з'явилося містечко Санкт-Петербург, у якому легко можна розрізнити риси Ганнібала, як утім, і риси безлічі інших дрібних населених пунктів, розкинутих по берегах Міссісіпі. А в Томі Сойєрі можна легко впізнати юного Семюеля Клеменса, який дуже не любив школу й у 9 років уже палив.Тест-тренажер до повісті Марка Твена "Пригоди Тома Сойєра"

3

Тест-тренажер до повісті Марка Твена "Пригоди Тома Сойєра" допоможе швидко перевірити знання змісту твору

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі