Користувацький вхід

Останні публікації

Елеонор Портер

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ідея радості життя й відкриття світу в романі Е.Портер "Полліанна"

0

Конспект уроку з зарубіжної літератури (5 клас) на тему:
"Елеонор Портер. «Полліанна». Ідея радості життя й відкриття світу в творі"
Є книжки, які обов'язково треба прочитати в дитинстві, а от книжку Е. Портер "Полліанна" треба прочитати не тільки дітям, а й дорослим. Цей твір може змінити не тільки нас самих, а й наше ставлення до навколишнього світу.Американська письменниця стала відомою завдяки тому, що навчила представників різних країн і національностей "грати в радість", вселила віру в свої сили.Розробка та презентація відкритого уроку для 5 класу «Урок радості. Ідея радості життя й відкриття світу в романі Елеонор Портер «Полліанна». Вплив Полліанни на жителів міста»

1

Представлений матеріал вміщує розробку та презентацію відкритого уроку із зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Урок радості. Ідея радості життя й відкриття світу в романі Елеонор Портер "Полліанна". Вплив Полліанни на жителів міста". Даний урок проводиться у формі психологічного дослідження й допомагає учням краще усвідомити зміст твору, його ідейні,художні, естетичні особливості. Розвиває творче мислення, навички характеристики героїв. Виховує любов до художнього слова, оптимістичне світобачення.Презентація "Життя та творчість Елеонор Портер. Роман “Поліанна»"

0

В даному ресурсі представлено інформацію про життя та творчість Елеонор Портер, її роман «Поліанна»"Контрольна робота за темою "Світ дитинства"

0

В роботі запропоновано різнорівневі завдання за темою "Світ дитинства". Містить запитання за твором Астрід Лідгрен "Пеппі Довгапанчоха", з яким учні ознайомилися під час позакласного читання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі