Користувацький вхід

Астрід Ліндгрен

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок літературного читання в 3 класі "Карлсон, який живе на даху"

0

Готувала на відкритий урок. Можливо комусь з вас стане в пригоді.Позакласне читання. Астрід Ліндґрен. «Пеппі Довгапанчоха». Таємниці щасливого дитинства

0

Конспект уроку позакласного читання у 5 класі з теми: "Астрід Ліндґрен. «Пеппі Довгапанчоха». Таємниці щасливого дитинства""Контрольна робота за темою "Світ дитинства"

0

В роботі запропоновано різнорівневі завдання за темою "Світ дитинства". Містить запитання за твором Астрід Лідгрен "Пеппі Довгапанчоха", з яким учні ознайомилися під час позакласного читання.Урок позакласного читання,на тему: Астрід Ліндгрен «Малий і Карлсон,що живе на даху»

1

Урок позакласного читання,на тему: Астрід Ліндгрен «Малий і Карлсон,що живе на даху»
Тип уроку:урок-театр.
Мета:створити в уяві дітей художні образи казкових героїв,вчити дітей аналізувати,давати відповіді за сюжетом повісті «Малий і Карлсон,що живе на даху» та за розумінням прочитаного,робити висновки;розвивати логічне та творче мислення,мовленнєві навички,уміння аргументовано висловлювати свою думку;виховувати шанобливе ставлення до книги,бажання поповнювати свої знання.Роль шкільної бібліотеки в формуванні читацької компетентності учнів (з досвіду роботи з прикладом "живого" бібліотечного уроку)

0

Бібліотека покликана, з одного боку, зберігати накопичені людські знання, а з другого – забезпечувати дос¬туп до них.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі