Користувацький вхід

Останні публікації

Лего-конструювання

Обмежити пошук фільтруванням:Святкова виховна година із елементами лего-конструювання "Свято Великодня"

0

До Вашої уваги розробка виховної години до Свята Великодня.
Мета: ознайомити учнів із традиціями українського народу, святково розважити.
Актуалізація знань: звернути увагу дітей на скорий прихід свята Великдень, згадати, яким чином святкують його у родинах дітей.
Проблематизація: Спонукати дітей до розуміння значення символів Великодня, значення свята Пасхи для наших предків.Вступ до курсу лего-конструювання, ознайомлення учнів з базовими поняттями.

0

Дані матеріали містять розробку вступного заняття до курсу лего-конструювання.
Мета уроку: ознайомлення учнів з базовими поняттями лего-конструювання: що таке конструювання, типи деталей, способи кріплення деталей, користування інструментом "роз'єднувач".
Актуалізація знань: звернути увагу дітей на їх розумінні слова "конструктор", його подвійному значенні: професія та набір деталей.
Звернути увагу дітей на їх знання про матеріали, з яких може бути виготовлений конструктор, яким вони граються.Перехресний урок з лего-конструювання та з природознавства для 1- 2 класів на тему "Як можна використовувати сніг?"

0

Даний матеріал розроблений для проведення перехресного уроку з природознавства та лего-конструювання для учнів молодшої школи.
Тема уроку: "Як люди можуть використовувати сніг?"
Актуалізація знань: Спонукати дітей згадати, що таке сніг, з чого він складається, коли з'являється цей вид опадів, які характеристики має сніг?
Проблематизація: Спонукати дітей згадати, які вони знають способи використання снігу?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі