Користувацький вхід

Вступ до курсу лего-конструювання, ознайомлення учнів з базовими поняттями.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Дані матеріали містять розробку вступного заняття до курсу лего-конструювання.
Мета уроку: ознайомлення учнів з базовими поняттями лего-конструювання: що таке конструювання, типи деталей, способи кріплення деталей, користування інструментом "роз'єднувач".
Актуалізація знань: звернути увагу дітей на їх розумінні слова "конструктор", його подвійному значенні: професія та набір деталей.
Звернути увагу дітей на їх знання про матеріали, з яких може бути виготовлений конструктор, яким вони граються.
Проблематизація: яким чином конструктори розуміють одне одного, звернути дітей на те, що у інженерії існує технічна назва деталей, інструментів та процесів.
Спонукати дітей згадати, які технічні назви вони вже знають.
Розширення знань: Використовуючи набір цеглинок лего, вибираюсчи деталі, що підходять вивчити технічні назви деталей та їх груп, способи розпізнання та називання деталей, способи їх з'єднання між собою. Навчитись користуватись інструментом "роз'єднувач".
Практичне закріплення навичок: Діти на практиці розкріплюють різні комбінації деталей, що міцно з'єднані за допомогою роз'єднувача.
Діти створюють фантазійні конструкції з роз'єднувачем, використовуючи його тепер як деталь, а не як інструмент. Діти обговорюють свої роботи з учителем чи у міні-групах.

Автор: 

Бурдукало Марія Миколаївна, вихователь ГПД, НВК №157 м. Києва

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі