Користувацький вхід

Руднєва Наталія

Обмежити пошук фільтруванням:Птахи

0

Тема: Птахи
Мета: ознайомити учнів з істотними ознаками птахів; розповісти про важливість пір’яного покриву в житті птахів; розширювати знання про перелітних та осілих птахів; розвивати увагу, мислення, пам'ять; виховувати бажання піклуватися про птахів.Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-розповіді на тему «Осінь»

0

Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-розповіді на тему «Осінь» (2 клас)
Мета: учити учнів складати і записувати два-три пов'язаних між собою речень за змістом ілюстрації; удосконалювати уміння складати текст-розповідь про осінь, збагачувати словниковий запас дітей; розвивати зв'язне мовлення, творчу уяву, мислення, вміння давати повні відповіді на запитання; виховувати уважність, любов до природи.Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-опису на тему «Білочка».

0

Урок розвитку зв’язного мовлення Побудова й записування речень, що передають зміст малюнка. Складання тексту-опису на тему «Білочка».
Мета:закріпити знання учнів про типи текстів, навчити дітей складати твір-опис за поданим планом, формувати вміння добирати найбільш влучні прикметники під час опису предмета, збагачувати активний і пасивний словник учнів; розвивати спостережливість, пам'ять, уміння порівнювати, співставляти; виховувати любов до тварин.Аплікація з використанням ниток. Послідовність дій під час виготовлення аплікації із ниток. Практична робота: виготовлення аплікації із засипанням малюнка різаними нитками та їх приклеюванням «Рибка».

0

Тема: Аплікація з використанням ниток. Послідовність дій під час виготовлення аплікації із ниток. Практична робота: виготовлення аплікації із засипанням малюнка різаними нитками та їх приклеюванням «Рибка».
Мета: продовжити ознайомлення учнів з різними прийомами роботи з нитками; навчити виготовляти іграшку з ниток; удосконалювати прийоми роботи з ножицями та клеєм, поглибити знання учнів про живих органзмів - риб; розвивати творчі здібності, уяву, фантазію, дрібну моторику пальців рук, охайність; виховувати самостійність у роботі, посидючість, любов до праці.Закріплення букви Ж. Розвиток мовлення за віршем М.Пригари «Тайна». Диференційований підхід у формуванні вмінь читати. Мовні ігри.

0

Тема: Закріплення букви Ж. Розвиток мовлення за віршем М.Пригари «Тайна». Диференційований підхід у формуванні вмінь читати. Мовні ігри.
Мета: закріплювати вміння учнів читати склади та слова з буквою Жж, повторити та закріпити вивчені букви, їхні звукові значення; розвивати увагу, мовлення, мислення, навички здійснювати звуко-буквені зіставлення, формувати вміння виразно читати текст; виховувати любов до художнього слова.Виховне заняття на тему: «Пташка красна пір’ям, а людина – друзями»

0

Виховне заняття на тему: «Пташка красна пір’ям, а людина – друзями» Мета: Дати поняття, що таке дружба. Учити дітей знаходити спільну мову з однокласниками. Розвивати почуття власної гідності, вчити поважати гідність інших людей. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги.Діагностувальна робота "Множення і ділення 2 і 3"

0

Діагностувальна робота з математики для 2 класу. Перевірка множення і ділення чисел 2 і 3.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі