Користувацький вхід

Морально-етичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Роль уроків християнської етики для духовного розвитку школярів

0

У складному процесі формування всебічно розвиненої особистості чільне місце належить моральному вихованню, що здійснюється шляхом розвитку духовного потенціалу дитини, сприяючи розкриттю і творенню в ній рис та якостей благородства.
Проблема морального виховання особистості, її духовного розвитку завжди була актуальною, а в сучасних умовах, зважаючи на системну кризу, яка охопила наше суспільство, вона набула особливого значення. З огляду на це держава останнім часом надає великої ваги духовному вихованню молодого покоління.Розробка уроку «Поняття моралі. Загальнолюдські цінності» з предмета «Людина і культура»

0

Ефективність морального виховання молоді визначають такі чинники:
— створення у закладі освіти психологічного клімату поваги до моральних норм, правил людського співіснування;
— відповідність змісту морального виховання його меті й рівню морального розвитку вихованців;
— розумне співвідношення між словесними і практичними методами виховного впливу, що забезпечує єдність моральної свідомості і поведінки;
— своєчасне вживання виховних заходів, акцентування уваги на попередженні аморальних явищ в учнівському (студентському) колективі;Година спілкування "Урок доброти і милосердя"

2

Година спілкувапння "Урок доброти і милосердя"
Мета: ознайомити дітей з поняттями «добра» та «милосердя», вчити дітей дружніх стосунків; розвивати вміння порівнювати, аналізувати; виховувати людяність, щирість і любов до оточуючого середовища.
Обладнання: написи на дошці, скатертина, ваза з квітами, кульки, конверти з завданнями, таблиці зі словами, «чарівні сердечки», «скарбничка добрих справ», тлумачний словник, доріжка.
План заняття:
І. Вступне слово.
ІІ. Що таке «добро» і «милосердя»:
1)Як ми уявляємо «добро» (за допомогою малюнка, музики…);

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі