Користувацький вхід

М.Хвильовий

Обмежити пошук фільтруванням:Формування предметних компетентностей учнів шляхом використання ментальних карт як одного із засобів інтерактивного навчання на уроках української літератури

0

Працюючи вчителем української мови та літератури з 1970 року, маю чималий досвід роботи, яким охоче ділюся з колегами. На сучасному етапі роботи вчителю важливо вміти використовувати сучасні підходи в компетентнісному полі НУШ та обирати оптимальні прийоми, засоби, методи та способи навчання для організації уроку. Один із засобів інтерактивного навчання на уроках української літератури є ментальна карта, яка є опорним (графічним) конспекто уроку, його візуалізованою картою-схемою."М.Хвильовий. "Я(Романтика)"

1

Урок у 11 класі з використанням ІКТ та можливостей Інтернет-простору.Урок української літератури М.Хвильовий "Я ( Романтика)". Проблема вибору між добром і злом.

0

Даний матеріал може бути використаний учителями української літератури які викладають в 11 класіСтруктурно-стильовий аналіз

2

У презентації розглянуто методику впровадження структурно-стильового аналізу твору на уроках української літератури в старших класах як одного з оптимальних шляхів вивчення ідіостилю письменника.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі