Користувацький вхід

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ

...

Обмежити пошук фільтруванням:Систематизація та узагальнення знань з теми «Квіткові рослини»

0

Повторити, систематизувати й узагальнити знання учнів з ботаніки з теми «Покритонасінні рослини».
Формувати логічне мислення, навички роботи з таблицями, гербарієм, підручником.
Для цього використані вправи на логічне мислення, індивідуальна робота. Вправи на встановлення причино- наслідкові зв'язки, загадки, презентація Червоної книги України та поетична хвилинка. На уроці була проведена релаксація, контроль знань з теми де кожен учень отримує гербарій і описує його по плану, складає морфо - біологічний аналіз рослин.Урок-узагальнення з літератури для 6 класу «Н. В. Гоголь «Ночь перед рождеством»»

0

Урок - узагальнення , головною метою якого є захоплення, збереження звичаїв і традицій українського народу, розроблений з урахуванням вікового досвіду.ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ ПО ОСНОВНИМ КЛАСАМ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК У 8 КЛАСІ

0

Інтегрований урок з узагальнення знань по основним класам нерганічних сполук англійською мовою . Вплив оксидів, кислот, солей, основ на екологію пранети. Під час уроку перевірити вміння учнів встановлювати генетичний зв’язок між класами неорганічних сполук і залежність між складом, властивостями та застосуванням речовин; закріпити лексичні одиниці термінів англійською мовою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі