Користувацький вхід

Гоголь Микола Васильович

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-конспект М.В. Гоголь. "Ніч перед Різдвом". Народні традиції та звичаї у повісті.

0

План-конспект даного уроку (з використанням мультимедійної дошки) має на меті ознайомити учнів з музеями М.В. Гоголя, розташованими на території України - Гоголево (Василівка), Сорочинці, Ніжин; історією створення "Вечорів на хуторі біля Диканьки", роботу з текстом твору (народні традиції та звичаї українців).Театр у класі. До нас приїхав «Ревізор» (П’єса про п’єсу. За мотивами комедії М.Гоголя)

0

матеріал є конспектом уроку у 9 кл. на тему "Театр у класі. До нас приїхав "Ревізор"Розробка уроку позакласного читання із зарубіжної літератури для 9 класу «Дорогами Гоголя...»

0

Розробка уроку про життя, творчий шлях відомого письменника М.В. ГоголяМ.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Українські народні традиції і звичаї в повісті.

0

Тема: М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Українські народні традиції і звичаї в повісті.
Мета: дослідити використання фольклорних елементів в повісті;
розкрити зв’язки Гоголя з Україною;
розвивати комунікативні навики, акторські здібності та навики аналізу художнього твору;
виховувати любов і повагу до рідної землі, до свого народу, до національної культури.Урок-узагальнення з літератури для 6 класу «Н. В. Гоголь «Ночь перед рождеством»»

0

Урок - узагальнення , головною метою якого є захоплення, збереження звичаїв і традицій українського народу, розроблений з урахуванням вікового досвіду.Музейний урок на тему: «Запорізька Січ, її закони, звичаї, устрій. Тарас Бульба та його сини на Січі»

0

Запорізька Січ, її закони, звичаї, устрій. Тарас Бульба та його сини на Січі

Мета: простежити особливості зображення історичних подій в повісті,показати на експонатах і в тексті побут та закони Запорізької Січі, схарактеризувати образи головних та другорядних героїв на війні;
Розвивати навички аналізувати прочитане і пов’язувати з музейними експотанами , самостійно робити висновки;
Виховувати любов до рідної історії,формувати громадянську позицію учнів и любов до вітчизни.
Обладнання:експозиція львівського історичного музея,присвячена козацтву.Микола Васильович Гоголь. «Ніч перед Різдвом». Народні традиції та звичаї у творі

1

Дає змогу познайомити учнів з життєвими та творчими кроками Миколи Гоголя –видатного митця слова світового рівня; визначити особливості побудови та жанрову своєрідність повісті «Ніч перед Різдвом» ;окреслити традиції та звичаї українського народу у святкуванні Різдва ,описані Гоголем у повісті «Ніч перед Різдвом».Розвивати вміння аналізувати літературознавчий матеріал,вдосконалювати мовленнєві та читацькі навички. Виховувати повагу до традицій та звичаїв українського народу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі