Користувацький вхід

Тарас Бульба

...

Обмежити пошук фільтруванням:Музейний урок на тему: «Запорізька Січ, її закони, звичаї, устрій. Тарас Бульба та його сини на Січі»

0

Запорізька Січ, її закони, звичаї, устрій. Тарас Бульба та його сини на Січі

Мета: простежити особливості зображення історичних подій в повісті,показати на експонатах і в тексті побут та закони Запорізької Січі, схарактеризувати образи головних та другорядних героїв на війні;
Розвивати навички аналізувати прочитане і пов’язувати з музейними експотанами , самостійно робити висновки;
Виховувати любов до рідної історії,формувати громадянську позицію учнів и любов до вітчизни.
Обладнання:експозиція львівського історичного музея,присвячена козацтву.Картини української природи в повісті М.В.Гоголя «Тарас Бульба»

1

Конспект та презентація уроку світової літератури в 7-му класі з теми "Картини української природи в повісті М.В.Гоголя «Тарас Бульба»"“М.В. Гоголь. «Тарас Бульба». Гоголь і Україна. Зображення в повісті любові до України, героїзму, мужності й козацької звитяги в боротьбі за рідну землю. Картини українського степу. Їхній зв'язок з головною думкою та подіями в повісті.”

0

В основі уроку покладено особистісно-орієнтований підхід навчання, побудований на основі формування знань, умінь та навичок самоорганізації в навчальній діяльності з використанням ІКТ.
На уроці використані індивідуальні та колективні форми роботи, методи стимулювання зацікавленості дітей, елементи творчої роботи, метод коментованого читання, інсценізації, створення проблемної ситуації.Урок світової літератури в 7 класі "Історія України в творчості М.Гоголя та Р.М.Рільке"

0

Мета:
1. Узагальнити знання за темою, повторити поняття про повість та оповідання, поглибити розуміння учнями ідейного наповнення образів в творах Гоголя і Рільке.
2. Удосконалення здатності до самостійності мислення, розвиток логічного мислення, навичок роботи в групі, оволодіння виразовими засобами мови, розвиток уяви, фантазії.
3. Формування патріотичного світогляду, здійснювати духовне збагачення учнів.
Тип уроку: узагальнення і систематизаціїстаття "Героїчний образ Тараса Бульби"

2

Микола Васильович Гоголь багато займався вивченням історії. Особливо велику увагу письменника звернула Запорізька Січ - перше в Європі демократична “держава”. Зображенню складного й суперечливого періоду української історії й присвячена повість Гоголя “Тарас Бульба”.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі