Користувацький вхід

М.гоголь

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з історії та української літератури

0

Урок розроблено у формі заочної мандрівки з використанням ІКТ.
Мета: поглибити знання учнів про козацтво, Запорозьку Січ, розвивати пам'ять, логічне мислення, творчу уяву;виховати почуття гордості за героїчне минуле нашого народу.Урок дає можливість ознайомити учнів із життям і військовою майстерністю козаків, із прислів'ями та приказками про козацтво.Контрольна робота "Реалізм"

0

Розробка містить матеріал для перевірки знань та навичок учнів 9 класу з теми " Взаємодія романтизму і реалізму", може бути використана для контрольного оцінювання з урахуванням завдань початкового, середнього, достатнього та високого рівнів.З Україною в серці

0

Метою проекту є дослідити життєвий шлях зарубіжних письменників, вихідців з України,та письменників ,які мали зв'язок з Україною. З'ясувати, як це вплинуло на їх творчість.Картини української природи в повісті М.В.Гоголя «Тарас Бульба»

1

Конспект та презентація уроку світової літератури в 7-му класі з теми "Картини української природи в повісті М.В.Гоголя «Тарас Бульба»"Урок світової літератури в 7 класі "Історія України в творчості М.Гоголя та Р.М.Рільке"

0

Мета:
1. Узагальнити знання за темою, повторити поняття про повість та оповідання, поглибити розуміння учнями ідейного наповнення образів в творах Гоголя і Рільке.
2. Удосконалення здатності до самостійності мислення, розвиток логічного мислення, навичок роботи в групі, оволодіння виразовими засобами мови, розвиток уяви, фантазії.
3. Формування патріотичного світогляду, здійснювати духовне збагачення учнів.
Тип уроку: узагальнення і систематизаціїБойове товариство, побут і звичаї запорожців: історична правда і художня вигадка в повісті М.Гоголя "Тарас Бульба"

1

Інтегрований урок з історії України та світової літератури з використанням краєзнавчих матеріалівТрагедія людини: конфлікт почуттів та обов‘язку (за повістю М.Гоголя “Тарас Бульба”)

2

Мета уроку поглибити поняття про повість, визначити основні ознаки цього жанру літератури; поглибити вивчене про образ-персонаж;
показати протиставлення життєвого вибору в долях синів Тараса Бульби: цілісність натури Остапа та роздвоєність Андрія.Поєднання у творі елементів романтизму і реалізму

0

Розробка уроку за повістю М.Гоголя "Шинель"Гуманізм письменника у зображенні трагічної долі «маленької» людини

2

Розробка уроку за повістю М.Гоголя "Шинель"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі