Користувацький вхід

І.Франко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з історії та української літератури

0

Урок розроблено у формі заочної мандрівки з використанням ІКТ.
Мета: поглибити знання учнів про козацтво, Запорозьку Січ, розвивати пам'ять, логічне мислення, творчу уяву;виховати почуття гордості за героїчне минуле нашого народу.Урок дає можливість ознайомити учнів із життям і військовою майстерністю козаків, із прислів'ями та приказками про козацтво.План-конспект уроку-екскурсії з української літератури "І.Франко – академія в одній особі"

0

Урок – віртуальна екскурсія до музею. Тема: Іван Франко – академія в одній особі. Мета уроку - доповнити й поглибити знання учнів про І. Франка, відкрити нові грані життя і творчості Великого Каменяра, зупинитись на основних напрямках його діяльності з використанням компю'терних програм і онлайнресурсів.Інтегрований урок «Прислівник. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль»

0

Матеріали уроку на допомогу вчителям української мови. Буду рада, коли мій урок Вам сподобається.Розробка уроку з української літератури на тему. І. Я. ФРАНКО. ЖИТТЄВИЙ І ТВОРЧИЙ ШЛЯХ МИТЦЯ

0

Ознайомити учнів з етапами життєвого і творчого шляху письменника, розкрити жанрове й тематичне розмаїття його творчості; формувати власне ставлення до таких особистостей, як І. Франко; виховувати інтерес до творчості письменника.Розробка уроку з української літератури «І. Франко «Фарбований Лис». Образ Лиса, риси його характеру»

2

Тема уроку І.Франко "Фарбований Лис". Образ Лиса, риси його характеру.Конспекти уроків української мови та літератури, позаурочного заходу за творчістю І.Франка

1

« Нам пора для України жить!»
Конспекти уроків української мови та літератури, позаурочних заходу за творчістю І.ФранкаЛюбові Всевишній... Позакласний захід з української літератури.

1

Літературний вечір має за мету поглибити знання учнів про життя і творчість Т.Шевченка, І.Франка, Лесі Українки, розвивати навички вміло декламувати вірші і поглибити знання з літератури; вчити поважати один одного, робити шляхетні вчинки; сприяти вихованню в учнів почуття кохання, вірності, шляхетності у стосунках.Сценарій свята до 160-річчя від дня народження І.Франка (для учнів 5-6 класів) «Мандрівка у казку»

3

Сценарій свята до 160-річчя від дня народження І.Франка
(для учнів 5-6 класів)«Мандрівка у казку» має на меті поглибити знання учнів про дитинство І.Франка, продовжити знайомство школярів із казками письменника, розвивати творчу уяву, виховувати бажання творити добро.. Іван Франко. Життєвий і творчий шлях. Багатогранність діяльності в українській культурі, її вплив на культурний і політичний розвиток України.

0

Мета уроку: доповнити й поглибити знання учнів про І. Франка, набуті в попередніх класах, відкрити нові грані життя і творчості Великого Каменяра, зупинитись на основних напрямках його діяльності; розвивати вміння учнів застосовувати свої знання; формувати власне ставлення до таких особистостей, як Іван Франко; виховувати в учнів патріотичні почуття, любов і пошану до видатних діячів української культури.бінарне заняття (англ.мова, інформатика)

0

викладачі провели бінарне заняття на першому курсі і ознайомили студентів із відомим людьми України та світу з використанням сучасних технологій навчання; навчили студентів проектувати презентації. ознайомили з програмою Power Point та її можливостями

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі