Користувацький вхід

Останні публікації

Джон Дьюї

...

Обмежити пошук фільтруванням:7 клас тест "Виконання індивідуальних навчальних проектів"

0

Тест із 11 питань для учнів 7 класу з теми "Виконання індивідуальних навчальних проектів"(2015-2016 н.р. Можна використовувати для актуалізації навчальних знаньТези виступу на тему: "Проектні технології та їх використання на уроках художньої культури"

0

У тезах виступу висвітлено історію виникнення і становлення методу проектів у світовій педагогіці. Коротко охарактеризовано види проектів, що може стати у пригоді вчителям та учнями під час організації, здійснення та захисту власних проектів.Історія розвитку методу проектів

1

У практиці навчально-виховної роботи школи вчені-педагоги і вчительські колективи шукають нові, нетрадиційні моделі навчання. У матеріалах подано коротку характеристику та історію виникнення методу проектів, а також історію його застосування в навчально-виховній роботі.

Розглянуто дефініції поняття „метод проектів” за висловлюваннями деяких педагогів та теоретиків.

Матеріали можуть бути використані педагогами для виступу на педчитаннях, семінарах і для поглиблення відомостей із даної темиПрезентація на тему: "Використання проектних технологій на уроках художньої культури"

1

Презентація висвітлює історію виникнення методу проектів, розповідає про різні види проектів, які можуть бути використанні на уроках художньої культури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі