Обмежити пошук фільтруванням:
Гра-драматизація є одним з найефективніших засобів розвитку дитини. Зміст гри-драматизації має переслідувати багато завдань. Основне з них це те, що зацікавлює, збуджує інтерес, є зрозумілим, несе в собі якусь конфліктну ситуацію, що викликає певне рішення.
Театралізована діяльність передбачає поєднання рухів, співу, художнього слова, міміки, пантоміми для створення художнього образу. Органічне поєднання кількох видів мистецтва створює унікальні можливості для художнього розвитку малюків.
Технология проектного обучения (метод проектов) является одним из вариантов практической реализации идеи продуктивного обучения. Продуктивное обучение (в отличие от традиционной практики) характеризуется тем, что образовательный процесс имеет на выходе индивидуальный опыт продуктивной деятельности.
У практиці навчально-виховної роботи школи вчені-педагоги і вчительські колективи шукають нові, нетрадиційні моделі навчання. У матеріалах подано коротку характеристику та історію виникнення методу проектів, а також історію його застосування в навчально-виховній роботі.
Розглянуто дефініції поняття „метод проектів” за висловлюваннями деяких педагогів та теоретиків.
Матеріали можуть бути використані педагогами для виступу на педчитаннях, семінарах і для поглиблення відомостей із даної теми
Школа повинна стати простором життя учня, в якому він зміг би розвинути і реалізувати себе, свої здібності, позитивні якості. А для цього потрібно створити цілісну виховну систему, яка сприятиме набуттю учнями ключових компетенцій і їх подальшому розвитку і соціалізації у подальшому житті.