Користувацький вхід

Останні публікації

Чарльз Дікенс

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий урок

0

Діккенс був наділений талантом співпереживання, що так яскраво виявляється в його творі «Різдвяна пісня в прозі». Діккенс із співчуттям ставився до бідних людей. Своїми творами він сподівався звернути увагу багатих на несправедливість, яка існує в суспільстві, та перевиховати їх. Втіленням черствості та егоїзму в повісті є образ Скруджа. Давайте разом з вами спробуємо віднайти шлях до його крижаного серця. Під час нашого уроку перед вами будуть відкриватись двері до серця Скруджа. Ми будемо спостерігати як змінюється його серце під впливом кожного з духів Різдва.Гуманізм роману Чарльза Діккенса «Пригоди Олівера Твіста»

0

Розробка уроку зарубіжної літератури в 10 класі на тему " Гуманізм роману Чарльза Діккенса «Пригоди Олівера Твіста»

Дидактична мета уроку: з’ясувати ідейно-художні особливості образу головного героя роману, майстерність автора у змалюванні образу, провідні засоби індивідуалізації персонажів твору; розвивати навички характеризування героїв, розкрити якості Олівера Твіста у зіставленні з іншими персонажами, визначити авторську позицію та особливості реалізму Діккенса.Прес-конференція "Сторінками англо-американської літератури" (позаурочний захід)

0

Позаурочний захід з англійської мови для учнів ПТУ
Мета:
1. Реалізація проекту «Сторінками англо – американської літератури».
2. Ознайомити учнів з відомими письменниками країн, мову яких вивчаємо та їх творами.
3. Розвивати в учнів пізнавальну активність, творчість, самостійність, уміння узагальнювати та систематизувати інформаційний матеріал.
4. Дати позитивну мотивацію вільного спілкування англійською мовою.
5. Заохотити до подальшого вивчення англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі