Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

антоніми

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку: Словникове багатство української мови

0

Поглибити знання учнів із розділу мовознавства «Лексикологія», вивченої у попередніх класах, розвивати логічне мислення, вміння користуватися довідковою літературою (словниками); виховувати повагу до слова та бажання робити своє мовлення образним, багатим, змістовним.Розробка уроку з української мови для 4 класу «Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми. Пряме і переносне значення прикметників»

0

Пропоную до уваги колег учителів-початківців розроблений і апробований на практиці урок з української мови в 4 класі за новою програмою та підручником 2015р.(авт. М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко)Лексика. Синоніми й антоніми (практично)

2

Публікація "Лексика. Синоніми й антоніми (практично)" стане в нагоді вчителям під час підготовки уроку на закріплення вивченого з лексикології. Цінність уроку в тому, що різнотипні завдання ґрунтуються на творчій спадщині В.О.Сухомлинського. Урок особистісно орієнтований, сприяє поглибленню знань учнів про групи слів за значенням. Мовленнєвий матеріал прищеплює учням любов до рідного слова, виховує позитивні риси характеру, формує ключові компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі