Користувацький вхід

Останні публікації

лексикологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку: Словникове багатство української мови

0

Поглибити знання учнів із розділу мовознавства «Лексикологія», вивченої у попередніх класах, розвивати логічне мислення, вміння користуватися довідковою літературою (словниками); виховувати повагу до слова та бажання робити своє мовлення образним, багатим, змістовним.Розробки уроків і презентації з української мови та літератури для 5 – 6 класів з теми «Лексикологія. Фразеологія»

2

Розробки уроків і презентації з української мови та літератури для 5 – 6 класів з теми «Лексикологія. Фразеологія»

Урок 1. «Джерела українських фразеологізмів» (Українська мова. 6 клас)

Урок 2. «Фразеологізми. Поняття про фразеологізм, його лексичне значення. Ознайомлення із фразеологічним словником» (Українська мова. 6 клас)

Урок 3. «Прислів’я та приказки – джерело народної мудрості» (Українська література. 5 клас)Лексика. Синоніми й антоніми (практично)

2

Публікація "Лексика. Синоніми й антоніми (практично)" стане в нагоді вчителям під час підготовки уроку на закріплення вивченого з лексикології. Цінність уроку в тому, що різнотипні завдання ґрунтуються на творчій спадщині В.О.Сухомлинського. Урок особистісно орієнтований, сприяє поглибленню знань учнів про групи слів за значенням. Мовленнєвий матеріал прищеплює учням любов до рідного слова, виховує позитивні риси характеру, формує ключові компетентності.Лексикологія. Словниковий склад української мови

2

Презентація "Лексикологія". Охоплює собою кілька тем: "Словниковий склад української мови. Походження слів", "Загальновживана лексика. Діалектні слова. Професійні слова", "Застарілі слова і нові слова", "Лексичне значення слова". Представлений теоретичний матеріал та творчі завдання до тем. Розроблена для учнів 5 класу.Українська мова. 5 клас. Тематична. Лексикологія

0

Завдання як тестові, так і на самостійне заповнення.

Зібрано матеріали з декількох джерел.
Три рівні

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі