Користувацький вхід

В.О.Сухомлинський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Технології добра у освітньому арсеналі сучасного учителя початкових класів

0

Допомога учителю початкових класів у створенні позитивного освітнього середовища для молодших школярів. Орієнтація сучасного учителя на здобутки та спадщину видатних педагогів рідного краю. Забезпечення дієвого впровадження сучасних педтехнологій в освітньому процесі.
Бібліотечний виховний захід для учнів молодших класів Подорож до Країни Радості й Добра

0

Мета. Познайомити учнів молодших класів з оповіданнями та казками В.О.Сухомлинського; розвивати творчі здібності учнів, формувати почуття прекрасного, виховувати любов і повагу до людини і навколишнього світу; виховувати любов до рідного краю.
Обладнання. Комп’ютер, проектор. Слайди (презентація «Серце, віддане дітям», фото природи), музичне оформлення, книжкова виставка «Серце, віддане дітям», фото В.Сухомлинського, реквізити до казок.Виступ до 100-річчя від дня нарождення В.Сухомлинського "Проблеми сімейного виховання у педагогічній спадщині В. Сухомлинського"

0

Виступ до 100-річча від дня народження В.О.Сухомлинського .
Виступ на педагогічних Сухомлинівських читанняхЄдиний урок доброти «Людина починається з добра»

1

За допомогою проведення єдиного уроку добра ми зможемо продовжувати знайомити учнів з творчістю видатного педагога В.О. Сухомлинського, на основі його творів формувати у дітей почуття доброти, любові до навколишніх людей; допомогти дітям усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення потребують не лише люди, а й весь оточуючий світ.Інтегрований урок 4 клас

0

Інтегрований урок 4 клас
Тема уроку. Речення за метою висловлювання та інтонацією. Повторення вивченого. В. О. Сухомлинський «Восени пахне яблуками» .
Зінтегровано зміст навчальних предметів: українська мова, читання.
Мета: формувати поняття про речення за метою висловлювання (розповідні, питальні та спонукальні речення), удосконалювати навички виразного, свідомого читання; збагачувати словниковий запас; формувати уміння аналізувати та робити висновки з прочитаного.Аудіювання

0

Перевірна робота з літературного читання аудіювання створено відповідно до оновлених програм 2016-2017н.р. для 3 класуРозробка уроку літературного читання для 4 класу «Несіть у світ усмішку та добро!» (за оповіданням В.Сухомлинського «Усмішка»)

0

Як відомо, навчально-виховний процес повинен будуватися відповідно до потреб особистості та індивідуальних можливостей дітей, зростанні їх самостійності і їх творчої активності. Це вимагає організації навчання відповідно до здібностей, здатності до навчання, таланту дитини.Саме інтерактивне навчання і допомагає цьому.
В даному уроці використовуються інтерактивні форми навчання: робота в парах і групах, побудова асоціативного куща, вправа "Мікрофон", вправа "Сенкан".ВИКОРИСТАННЯ ДУХОВНОЇ СПАДЩИНИ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІННІСНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО НАВЧАННЯ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ

2

Стаття узагальнює досвід власної багаторічної вчительської практики, педагогічних напрацювань в області використання духовної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського для формування ціннісного відношення до навчання в умовах спеціальної школи.

Ключові слова: потреба пізнання, духовне спілкування вчителя і дитини, виховання прекрасним, слово і краса, праця.НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ УЧНЯ – ПОЛЕ ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛЯ

0

Дана стаття це теоретичне напрацювання оптимальної моделі особистісно-орієнтованої взаємодії учителя і вихованців для досягнення виховної мети.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19092

Останні коментарі