Користувацький вхід

В.О.Сухомлинський

...

Обмежити пошук фільтруванням:
Бібліотечний виховний захід для учнів молодших класів Подорож до Країни Радості й Добра

0

Мета. Познайомити учнів молодших класів з оповіданнями та казками В.О.Сухомлинського; розвивати творчі здібності учнів, формувати почуття прекрасного, виховувати любов і повагу до людини і навколишнього світу; виховувати любов до рідного краю.
Обладнання. Комп’ютер, проектор. Слайди (презентація «Серце, віддане дітям», фото природи), музичне оформлення, книжкова виставка «Серце, віддане дітям», фото В.Сухомлинського, реквізити до казок.Виступ до 100-річчя від дня нарождення В.Сухомлинського "Проблеми сімейного виховання у педагогічній спадщині В. Сухомлинського"

0

Виступ до 100-річча від дня народження В.О.Сухомлинського .
Виступ на педагогічних Сухомлинівських читанняхЄдиний урок доброти «Людина починається з добра»

1

За допомогою проведення єдиного уроку добра ми зможемо продовжувати знайомити учнів з творчістю видатного педагога В.О. Сухомлинського, на основі його творів формувати у дітей почуття доброти, любові до навколишніх людей; допомогти дітям усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення потребують не лише люди, а й весь оточуючий світ.Інтегрований урок 4 клас

0

Інтегрований урок 4 клас
Тема уроку. Речення за метою висловлювання та інтонацією. Повторення вивченого. В. О. Сухомлинський «Восени пахне яблуками» .
Зінтегровано зміст навчальних предметів: українська мова, читання.
Мета: формувати поняття про речення за метою висловлювання (розповідні, питальні та спонукальні речення), удосконалювати навички виразного, свідомого читання; збагачувати словниковий запас; формувати уміння аналізувати та робити висновки з прочитаного.Аудіювання

0

Перевірна робота з літературного читання аудіювання створено відповідно до оновлених програм 2016-2017н.р. для 3 класуРозробка уроку літературного читання для 4 класу «Несіть у світ усмішку та добро!» (за оповіданням В.Сухомлинського «Усмішка»)

0

Як відомо, навчально-виховний процес повинен будуватися відповідно до потреб особистості та індивідуальних можливостей дітей, зростанні їх самостійності і їх творчої активності. Це вимагає організації навчання відповідно до здібностей, здатності до навчання, таланту дитини.Саме інтерактивне навчання і допомагає цьому.
В даному уроці використовуються інтерактивні форми навчання: робота в парах і групах, побудова асоціативного куща, вправа "Мікрофон", вправа "Сенкан".ВИКОРИСТАННЯ ДУХОВНОЇ СПАДЩИНИ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІННІСНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО НАВЧАННЯ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ

2

Стаття узагальнює досвід власної багаторічної вчительської практики, педагогічних напрацювань в області використання духовної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського для формування ціннісного відношення до навчання в умовах спеціальної школи.

Ключові слова: потреба пізнання, духовне спілкування вчителя і дитини, виховання прекрасним, слово і краса, праця.НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ УЧНЯ – ПОЛЕ ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛЯ

0

Дана стаття це теоретичне напрацювання оптимальної моделі особистісно-орієнтованої взаємодії учителя і вихованців для досягнення виховної мети.Лексика. Синоніми й антоніми (практично)

2

Публікація "Лексика. Синоніми й антоніми (практично)" стане в нагоді вчителям під час підготовки уроку на закріплення вивченого з лексикології. Цінність уроку в тому, що різнотипні завдання ґрунтуються на творчій спадщині В.О.Сухомлинського. Урок особистісно орієнтований, сприяє поглибленню знань учнів про групи слів за значенням. Мовленнєвий матеріал прищеплює учням любов до рідного слова, виховує позитивні риси характеру, формує ключові компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі