Користувацький вхід

В.О.Сухомлинський

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Аудіювання

0

Перевірна робота з літературного читання аудіювання створено відповідно до оновлених програм 2016-2017н.р. для 3 класуРозробка уроку літературного читання для 4 класу «Несіть у світ усмішку та добро!» (за оповіданням В.Сухомлинського «Усмішка»)

0

Як відомо, навчально-виховний процес повинен будуватися відповідно до потреб особистості та індивідуальних можливостей дітей, зростанні їх самостійності і їх творчої активності. Це вимагає організації навчання відповідно до здібностей, здатності до навчання, таланту дитини.Саме інтерактивне навчання і допомагає цьому.
В даному уроці використовуються інтерактивні форми навчання: робота в парах і групах, побудова асоціативного куща, вправа "Мікрофон", вправа "Сенкан".ВИКОРИСТАННЯ ДУХОВНОЇ СПАДЩИНИ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІННІСНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО НАВЧАННЯ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ

1

Стаття узагальнює досвід власної багаторічної вчительської практики, педагогічних напрацювань в області використання духовної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського для формування ціннісного відношення до навчання в умовах спеціальної школи.

Ключові слова: потреба пізнання, духовне спілкування вчителя і дитини, виховання прекрасним, слово і краса, праця.НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ УЧНЯ – ПОЛЕ ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛЯ

0

Дана стаття це теоретичне напрацювання оптимальної моделі особистісно-орієнтованої взаємодії учителя і вихованців для досягнення виховної мети.Лексика. Синоніми й антоніми (практично)

2

Публікація "Лексика. Синоніми й антоніми (практично)" стане в нагоді вчителям під час підготовки уроку на закріплення вивченого з лексикології. Цінність уроку в тому, що різнотипні завдання ґрунтуються на творчій спадщині В.О.Сухомлинського. Урок особистісно орієнтований, сприяє поглибленню знань учнів про групи слів за значенням. Мовленнєвий матеріал прищеплює учням любов до рідного слова, виховує позитивні риси характеру, формує ключові компетентності.В.О.Сухомлинський Дидактичний матеріал .

0

Калейдоскоп завдань за творами

В.О.Сухомлинського

Розробила вчитель
початкових класів
Ревак Н.Р.

Василь Олександрович
СухомлинськийПозакласне читання " Школа добрих вчинків" ( за творами В.О. Сухомлинського)

0

Розробка уроку стане внагоді вчителям початкових класів,студентам педагогічних коледжів та ВНЗ.
Урок має на меті продовжити знайомство учнів з творами В.О.Сухомлинського.Формувати у дітей уявлення про те, що добра, чуйна людина завжди допомагає іншим, піклується про стареньких, добре ставиться до рідних і друзів.
Навчає учнів оцінювати вчинки головних героїв оповідань, наслідувати їх позитивні риси, прагнути до самовдосконалення.
При підготовці уроку були використані матеріали з педагогічних та періодичних видань.Година спілкування. Жити за совістю

1

Даний матеріал години спілкування буде, як знахідка, щоб учням допомогти усвідомити й конкретизувати поняття "совість", "муки сумління",зазирнути у свій внутрішній світ й "поговорити " зі своєю совістю; розвивати здібності розуміти і аналізувати вчинки інших людей; вчити розбиратися у людських недоліках, представлених у літературних творах.В.О.Сухомлинський про зміст, форми та методи роботи з відстаючими учнями

0

Доповідь на педраду про впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського щодо роботи з невстигаючими учнями

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі