Користувацький вхід

Останні публікації

Розробка уроку літературного читання для 4 класу «Несіть у світ усмішку та добро!» (за оповіданням В.Сухомлинського «Усмішка»)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Як відомо, навчально-виховний процес повинен будуватися відповідно до потреб особистості та індивідуальних можливостей дітей, зростанні їх самостійності і їх творчої активності. Це вимагає організації навчання відповідно до здібностей, здатності до навчання, таланту дитини.Саме інтерактивне навчання і допомагає цьому.
В даному уроці використовуються інтерактивні форми навчання: робота в парах і групах, побудова асоціативного куща, вправа "Мікрофон", вправа "Сенкан".
Весь урок побудований як сюжетно-рольова гра (урок-казка). Під час уроку гра використовується як структурний елемент, багато разів створюються ігрові ситуації.
Використання інноваційних технологій, дидактичних ігор підвищують ефективність уроку, сприяють становленню та розвитку інноваційної, креативної особистості.

Автор: 

Лісовська Світлана Володимирівна, вчитель початкових класів Великомолодьківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі