Обмежити пошук фільтруванням:
Урок узагальнення і систематизації знань
Тема: „Весняний віночок Кобзареві”
Правопис прикметників.Тренувальні вправи
Тема: узагальнення й систематизація знань з теми ,,Прикметник”.
Мета: узагальнити й систематизувати вивчений матеріал про прикметник як частину мови; удосконалювати вміння учнів застосовувати набуті знання на практиці;
розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу та культуру мовлення школярів;
виховувати любов до українського слова й мови.
Тип уроку: узагальнення й систематизація знань.
Урок української мови в 6 класі з теми "Прикметник. Повні й короткі форми прикметників"
Пропоную до уваги колег учителів-початківців розроблений і апробований на практиці урок з української мови в 4 класі за новою програмою та підручником 2015р.(авт. М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко)
Урок української мови в 6 класі на тему «Групи прикметників за значенням: якісні, відносні, присвійні» побудовано на основі реалізації основної ідеї досвіду роботи вчителя на тему «Засвоєння мовних норм як важливий чинник формування комунікативної компетентності учнів». На уроці використовуються таблиці “Прикметник як частина мови”, “Присвійні прикметники», опорна схема, індивідуальні картки для роботи у парах, тексти на мультимедійній дошці.
Матеріал з теми "Прикметник" 6 клас містить 12 уроків, з відопрезентацією. Кожен урок з теми має міжпредметні звязки та українознавчий компонент. Даний матеріал відзначено на конкурсі "Учитель року - 2012" та "Панорама творчих уроків".
Мета: - ознайомитися з розрядами прикметників за значенням – якісними, відносними, присвійними, повторити відомості про прикметник як частину мови, його морфологічні ознаки та синтаксичну роль;
- формувати вміння розрізняти розряди якісні, відносні, присвійні прикметники;
розвивати логічне мислення, усне і писемне мовлення, увагу та творчу уяву;
- виховувати любов до природи.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу