Користувацький вхід

Українознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стрітення. Зустріч зими і весни.

0

18 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Меланії та Василія. Старий новий рік.

0

16 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Факультативний курс "Українознавство"

1

Основна мета факультативного курсу «Українознавство» -- формування національної свідомості майбутніх громадян України, їх світогляду, переконань, ідеалів, любові до українського слова, пісні, обрядів, традицій, відродження духовності, національного мислення через продуктивне навчання й фольклорно – етнографічну практику.Розробки уроків з теми "Прикметник" 6 клас

4

Матеріал з теми "Прикметник" 6 клас містить 12 уроків, з відопрезентацією. Кожен урок з теми має міжпредметні звязки та українознавчий компонент. Даний матеріал відзначено на конкурсі "Учитель року - 2012" та "Панорама творчих уроків".Свято української пісні

1

Найбільшим скарбом для нашого народу є пісня. Вона супроводжує нас в радості і горі. Через пісню передається історія України.
Даний сценарій - це спроба розкрити найяскравіші етапи становлення української пісні, а також дає змогу пізнати історію сучасної української естради. Сценарій може бути використаний під час проведення позакласних заходів.Українство і світове українознавство

1

Тема: «Українство і світове українознавство»

Мета: зацікавити учнів предметом: дати можливість зрозуміти, що українознавство – система інтегративних знань про Україну і світове українство в усіх часопросторових вимірах, дати поняття про концентри українознавства; пояснити поняття «Україна», «українство», «нація», «народ». «етнос».
Словник: поняття «Україна та українство», загальна характеристика термінологічної бази навчальної дисципліни.презентація "Зимові свята на Україні"

6

Свято, традиції, рід - ці слова в наш буремний час, інколи, на жаль, втрачають своє значення. Презентація присвячена неповторним і самобутнім традиціям українського народу. В ній розповідається про цикл зимових свят на Україні, про традиції святкування свята св. Миколая, Нового року, Різдва, Водохрещі, Масляної.Українські обереги. Презентація

4

Матеріал до уроку української мови в 1 класі
Українські обереги: вінок, рушник, хліб, калина, верба, вишиванка, лелеки, українська оселя.Україна

2

Презентація для дітей про УкраїнуДитяча енциклопедія. Україна. Живий світ

enziklopedia_ukr_giv_svit.gifБагата та різноманітна природа України. Рослини надають кожному з її ландшафтів неповторної своєрідності. Її мальовничі гори, квітучі долини, густі ліси і широкі ріки населені цікавими, а почасти й рідкисними тваринами.

Видавництво:"Ранок"
Сторінок:126
Формат:pdf

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі