Користувацький вхід

відсотки

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Водно-відсоткові відношення"

0

Тема уроку: Водно-відсоткові відношення
Мета уроку:Закріпити уміння і навички учнів знаходити відсоткове відношення двох чисел, проводити відсоткові розрахунки. Розвивати мислення, пам'ять, уяву, любов до математики. Формувати уявлення про цілісну наукову картину світу. Виховувати екологічне мислення,працелюбність, культуру думки.
Тип уроку:урок закріплення умінь і навичок.
Хід уроку
«Вода - звичайна речовина на Землі,
але вона зберігає в собі багато таємниць »МАТЕМАТИКА БЕЗ ВІЗ або ВІДСОТОК ЗА КОРДОНОМ

1

Цей урок - подорож допоможе з дев'ятикласниками здійснити віртуальну подорож, а також закріпити вміння розв’язувати задачі на відсотки, розвивати логічне мислення, творчу уяву та математичну компетентність, виховувати культуру оформлення задач.
Тип: інтегрований математика - англійська мова, урок закріплення знаньУрок виробничого навчання на тему: «Нарахування відсотків за кредит та їх погашення»

0

Урок виробничого навчання на тему: "Нарахування відсотків за кредит та їх погашення". Важливим етапом вивчення теми є оволодіння теорією відсотка та напрацювання практичних вмінь та навичок його практичного використання. Учні мають правильно оцінювати величину відсоткової як плати за користування кредитом, вивчити джерела формування величини відсотка, навчитися розрізняти і використовувати різні види відсоткових ставок, вміти прогнозувати механізм дії тих факторів, які впливають на зміну ринкових ставок відсотка, розраховувати норму відсотка залежно від рівня ризику.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі