Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації з рисунка гіпсової архітектурної деталі зі складним рослинним орнаментом (консоль)

0

Матеріал присвячено методичним рекомендаціям щодо рисунку гіпсової архітектурної деталі зі складним рослинним орнаметом (консоль), який виконують студенти першого курсу навчання художніх коледжів. Розглануті такі аспекти: словник термінів, історичний огляд теми, методика рисунку архітектурної деталі, ілюстративний наочний матеріал.Навчальна програма з образотворчого мистецтва гуртка «Батик»

1

Батик як один з видів декоративно-ужиткового мистецтва є однією з важливих галузей художньої культури. Ця галузь мистецтва як один з найбільш доступних і емоційно привабливих форм творчості виховує у молоді здатність в навчанні, сприяє розуміння прекрасного, розвитку образного мислення, художньої уяви, активізує допитливість та кмітливість.
Батик як галузь мистецтва формує художньо-естетичне, матеріальне середовище людини. Використовується в розписі одягу, оздобленні приміщень, написанні картин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі