Користувацький вхід

Останні публікації

Марія Монтессорі

...

Обмежити пошук фільтруванням:Використаня методів та прийомів Марії Монтессорі для раннього розвитку дітей дошкільного віку

0

У статті розглядаються особливості реалізації методів та прийомів роботи Марії Монтессорі. Основні завдання, принципи, тенденції, професійна підготовка фахівців, безпосередньо пов’язаних з проблемами раннього розвитку дітей дошкільного віку, вирішення яких можливе на підґрунті формування та поширення в Україні основ раннього розвитку дітей за методом Марії Монтессорі.
Ключові слова: Марія Монтессорі, ранній розвиток, самостійний розвиток, освітній простір.Інтегроване заняття з розвитку мовлення та сенсорного розвитку для дітей раннього віку «Прогулянка по гаю»

0

Інтегроване заняття з сенсорного розвитку та розвитку мовлення з використанням елементів методики Марії Монтессорі«Мандрівка до весняного лісу»

2

Тема: «Мандрівка до весняного лісу»
Пр.зміст: Закріпити знання дітей розпізнавати та називати основні кольори, групувати предмети за кольором, орієнтуватися в кількості (один, багато) та формувати вміння виконувати доручення (одягни сонечко, їжачка, збери горішки) та розрізняти геометричні фігури – коло, квадрат,трикутник; вправляти у вмінні знаходити однакові фігури, формувати вміння групувати предмети за величиною (великий, маленький), забезпечувати розуміння поняття «високо-низько», «на», «під». Розвивати моторику м’язів пальців, увагу. Виховувати естетичні почуття.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі