Користувацький вхід

Г. Х. Андерсен

Обмежити пошук фільтруванням:Приклади використання методу проектів на уроках світової літератури

0

Приклади використання методу проектів на уроках світової літератури. Можно використовувати як на початку вивчення теми ,так і як підсумок.Конспект уроку світової літератури у 5 класі

1

Конспект уроку світової літератури у 5 класі з теми "Перемога щирих людських стосунків над багатствами Снігової королеви" та мультимедійна презентація до ньогоПеремога теплих людських стосунків над багатствами Снігової Королеви

0

На заключному уроці за казкою Г.Х.Андерсена учні, працюючи в групах, приходять до висновку, що щирі людські почуття і стосунки перемагають розрахунок та матеріальні блага.Сценарій до вистави "Снігова Королева"

0

Вистава "Снігова Королева" може бути представлена як позакласний захід із світової літератури і як проектна діяльність учнів одного класу.Презентація до теми «Не стомлюйся робити добро»

0

Даний ресурс представляє вивчення розділу «Не стомлюйся робити добро» із курсу за вибором «Зарубіжна література» 2 клас відповідно до програми курсів за вибором для початкової школи.
Зібраний в ньому матеріал допоможе вчителю ознайомити учнів з завданнями уроку, біографічними відомостями про письменників – казкарів:
Ш. Перро, Братів Грім, Г. К. Андерсена, Б. Нємцову,
А. Каралійчева, З. Топеліуса, Е. М. Блайтон; вдало провести словникову роботу, роботу з прислів’ями та приказками, ілюстраціями; організувати творчу роботу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі