Користувацький вхід

Ампер

...

Обмежити пошук фільтруванням:план-конспект уроку з фізики "Дія магнітного поля на рухомі заряджені частини. Сила Ампера"

1

9 клас
Тема: Дія магнітного поля на рухомі заряджені частинки. Сила Ампера.
Мета: Познайомити учнів із дією магнітного поля на провідник із струмом,із властивостями дії сили Ампера.
Добитися засвоєння і уміння застосовувати в різних ситуаціях правила лівої руки.
Розвивати уміння спостерігати, порівнювати і узагальнювати результати експерименту, розвивати в учнів навички самостійного набування знань.
Унаочнення: картки, таблиці, ПК.
Обладнання: дротяний моток, штатив, джерело постійного струму, реостат, ключ, постійні магніти, з’єднувальні провідники.
Тип уроку: комбінований.Розробка уроку з фізики «Закон Ома для однорідної ділянки електричного кола. Лабораторна робота №4 «Вимірювання опору провідника за допомогою амперметра і вольтметра»»

1

Комбінований урок, на якому ставиться мета узагальнити і поглибити знання учнів за темою «Закон Ома для однорідної ділянки кола» та закріпити практичні уміння і навички самостійно складати електричні кола та вимірювати силу струму і напругу в колі за допомогою вимірювальних приладів.Електричне поле, Закони постійного струму, Магнітне поле.

0

Урок - гра з фізики. Підсумковий урок по темі"Електричне поле, Закони постійного струму, Магнітне поле."
Повторити вивчений матеріал, провести урок у формі гри, розвивати інтерес до вивчення фізики, фізичних явищ, розвивати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі