Користувацький вхід

Ом

...

Обмежити пошук фільтруванням:Семінарське заняття «Небезпека електричного струму»

0

Пропоную розробку семінарського заняття на тему "Небезпека електричного струму". Заняття проведено у формі конкурсу. Методична метою семінарського заняття є активізація пізнавальної діяльності студентів на заняттях з безпеки життєдіяльності у процесі створення проблемних ситуацій, застосуванні мотиваційних технологій при вирішенні завдань як індивідуально, так і у групі. Цей матеріал можна використовувати як у навчальній так й в позанавчальній діяльності загальноосвітніми навчальними закладами.урок фізики " Розв*язування задач на закон Ома"

0

Матеріал містить матеріал до уроку фізики в 8 класі за темою "Розвязування задач на закон Ома"Розробка уроку з фізики «Закон Ома для однорідної ділянки електричного кола. Лабораторна робота №4 «Вимірювання опору провідника за допомогою амперметра і вольтметра»»

1

Комбінований урок, на якому ставиться мета узагальнити і поглибити знання учнів за темою «Закон Ома для однорідної ділянки кола» та закріпити практичні уміння і навички самостійно складати електричні кола та вимірювати силу струму і напругу в колі за допомогою вимірювальних приладів.Розробка уроку "Закон Ома"

0

Розв'язування задач з використанням закону Ома та розрахунок опору провідників

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі