Користувацький вхід

Атестаційні матеріали

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні вказівки до виконання письмової атестаційної роботи

1

Письмова атестаційна робота є самостійною комплексною роботою, яка виконується для підтвердження освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» за професією: «Слюсар з ремонту автомобілів».
Методичні вказівки містять вимоги до письмової атестаційної роботи та поради до її виконання, мета яких – допомогти учням правильно організувати працю над атестаційною роботою – найбільш відповідальним, комплексним завданням, що визначає підготовленість майбутнього кваліфікованого робітника до самостійної професійної діяльності, підготуватися до захисту роботи.Урок-подорож з математики «Нерозгадані таємниці Єгипту» (російською мовою)

0

Урок-путешествие "Неразгаданные тайны Египта" окунёт вас и ваших учеников в загадочное путешествие по древнему государству. Цель урока: Обобщить и систематизировать знания учащихся, полученные в результате изучения темы "Табличное умножение и деление чисел". Развивать логическое мышление, память, внимание, вычислительные навыки. Совершенствовать умение учащихся решать задачи, поддерживать познавательные интересы учеников, рассказать о жизни и верованиях древних египтян. Воспитывать интерес к изучению математики, желание приобретать новые знания.Методичний посібник "Розвиток критичного мислення учнів у процесі вивченя шкільного курсу математики"

1

Із посібника ви дізнаєтесь що таке критичне мислення й навіщо воно потрібне людині у сучасному суспільстві, як планувати урок математики за технологією розвитку критичного мислення, структуру уроку у цій технології.
З досвіду роботи запропоновано конструктор уроку критичного мислення, шляхи поєднання традиційних методів навчання математики з етапами уроку критичного мислення та стратегіями технології.
Матеріал може бути використаний учителями не тільки математики, а й інших дисциплін, а також студентами педаго-гічних вузів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі