Користувацький вхід

О. Генрі

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Мистецтво бути Людиною». Втілення в образі Бермана найкращих людських рис і готовності до непоказної самопожертви та любові до ближнього (розробка уроку)

1

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу за теммою «Мистецтво бути Людиною». Втілення в образі Бермана найкращих людських рис і готовності до непоказної самопожертви та любові до ближнього.Інноваційний урок із зарубіжної літератури

0

Урок із застосуванням інноваційних технологій за темою "О. Генрі - майстер новели. Моральні цінності в новелі "Дари волхвів""Літературний диктант за новелою О. Генрі «Останній листок» (зарубіжна література 7 кл.)

1

Активізувати розумову діяльність учнів, вдосконалювати навички роботи з текстом, зацікавлювати до вивчення зарубіжної літератури.Презентація до уроку з вивчення творчості О. Генрі

0

Презентація до уроку з вивчення новели О.Генрі " Останній листок" допоможе вчителю та учням встановити міжпредметні звязки з українською літературою, порівняти дві новели "Останній листок" О.Генрі та " Кленові листки " В. Стефаника.Мить просвітлення душі (урок компаративного аналізу новел «Останній листок» О. Генрі та «Кленові листки» В. Стефаника)

0
Мета уроку: проаналізувати новели «Останній листок» О. Генрі та «Кленові листки» В. Стефаника, знайти спільні риси та відмінності творів; розвивати навички виразного читання, інсценізації; спонукати учнів замислитися над морально-філософськими проблемами, що порушуються в новелах; навчати розуміти людей та себе.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі