Користувацький вхід

Ярослав Стельмах

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий урок. Ярослав Стельмах "Митькозавр із Юрківки або Химера лісового озера"

0

Українська література 6 клас Ярослав Стельмах "Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера". Таємничі, веселі та незвичайні події в повісті, передані образним словом. Урок вивчення нового матеріалу.Презентація та публікація "Ярослав Стельмах"

0

Презентація та публікація призначені на допомогу вчителю під час вивчення теми "Оповідання про справи твоїх ровесників" в 3 класі на уроках читання.Ярослав Стельмах "Синій автомобіль"

2

Презентація про життя та творчість Ярослава Стельмаха, особливості його монодрами "Синій автомобіль".Я. М. Стельмах. Характеристика образів Сергія і Митька.

4

Дві презентації:"Ярослав Михайлович Стельмах";"Характеристика образів Сергія і Митька".Допоможе учителю української літератури пояснити тему.«Добре тому жити , хто вміє дружити» (за твором Я.Стельмаха «Митькозавр із Юрківки , або Химера лісового озера»)

4

Тема. «Добре тому жити , хто вміє дружити» (за твором Я.Стельмаха «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера»)

Мета: продовжувати опрацювання ідейно-художнього змісту твору , характеризувати вчинки і поведінку головних героїв твору, виразно переказувати цікаві епізоди повісті ;
Розвивати культуру зв’язного мовлення , логічне мислення , пам'ять; зіставляти описане з реальним життям;
Виховувати почуття любові до рідного краю, позитивні риси характеру на прикладі головних героїв.
Тип уроку: комбінований
Вид уроку: детективне агентство

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі