Користувацький вхід

Останні публікації

Б.Грінченко

Обмежити пошук фільтруванням:Урок української літератури в 10 класі "Життя й різножанрова творчість Б. Грінченка, його багатогранна діяльність як митця і вченого. Оповідання «Каторжна», утвердження в ньому прагнення людини до любові й добра"

0

Урок української літератури в 10 класі.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Форма уроку: урок-проект
Мета:допомогти учням розкрити й осмислити багатогранну діяльність Б.Грінченка як митця і вченого, показати масштаби його творчості; розвивати вміння сприймати текст, аналізувати його зміст, зіставляти та аналізувати факти, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; удосконалювати логічно правильне мовлення учнів; виховувати найкращі людські якості, а особливо любов до людей, співчуття, добро та милосердя.Література рідного краю Б. Грінченко " Сонячний промінь".

0

Урок призначений для 9 класу. Під час вивчення літератури рідного краю. Ознайомити учнів з письменниками рідного краю,поглибити знання про життя та творчисть Б.Грінченка та вдати ідейно-художній аналіз твору " Сонячний промінь".Тиждень "Великий просвітитель слова"

1

Тиждень Б.Грінченка "Вартовий слова народного" - знайомить дітей з життям і творчістю письменника, пробуджує інтерес до педагогічної діяльності діяча літератури, виховує повагу до творчої скарбниці Б.Грінченка.Презентація "Музей Б.Грінченка на Луганщині"

0

Дана презентація знайомить з життям і творчістю Б.Грінченка, коли він проживав на Слобожанщині. Ви матимете можливість дізнатись про історію створення меморіального музею Грінченка на Луганщині.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі