Користувацький вхід

Василь Барка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з української літератури для 11 класу «Василь Барка «Жовтий князь». Головні ідейно-тематичні лінії роману. Образи-символи на означення добра і зла. Гуманістична ідея твору, усеперемагаючий оптимізм Василя Барки»

0

З’ясувати життєву основу - тему роману «Жовтий князь», провести спостереження над сюжетом, зосереджуючи увагу на змісті головних епізодів твору: сприяти поверненню історичної пам’яті про голодомор 1932-1933 років; характеризуючи образи роману, показати, як глибоко психологічно виражається менталітет української нації, християнські основи її моралі; простежити усеперемагаючий оптимізм В. Барки в творіАналіз твору В.Барки «Жовтий князь» за допомогою геометричних фігур

3

Українська література 11 клас
Позакласне читання. Проектна робота
Аналіз твору В.Барки "Жовтий князь" за допомогою геометричних фігурЧорна сповідь України

1

Сценарій можна використовувати для уроку позакласного читання, а також в позакласній діяльностіІСТОРИЧНА І ЖИТТЄВА ОСНОВА РОМАНУ ВАСИЛЯ БАРКИ „ЖОВТИЙ КНЯЗЬ”

0

На основі документальних фактів учні мають закласти у свою історичну пам’ять страшну сторінку трагедії 33-го року, осмислити її причини, осудити тоталітаризм як злочинну форму влади, здатну безкарно знищувати свій народ; перейнятися повагою до письменника Василя Барки, який першим у 1961 році написав високохудожній правдивий твір про голод."Чорна сповідь моєї Вітчизни..." Роман Василя Барки "Жовтий князь"

1

Урок-психологічне дослідження за романом Василя БаркиВ.Барка «Жовтий князь». Презентація. 11 клас

3

В.Барка «Жовтий князь»
Презентація. Українська література. 11 класКонтрольна робота з теми "Література української діаспори" (академічний рівень)

2

Пропоную один із варіантів контрольної роботи для 11 класу (академічний рівень) з теми "Література української діаспори", який пропонуємо вихованцям військового ліцею

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі