Користувацький вхід

Останні публікації

Григір Тютюнник

Обмежити пошук фільтруванням:урок "Климко"

0

Розробка уроку з української літератури до творчості Григіра Тютюнника , оповідання "Климко"Тема. Григір Тютюнник «Дивак». Допитливий, чуйний, добрий хлопчик Олесь, його жага пізнати загадковий світ природи, вміння фантазувати, уявляти.

0

Григір Тютюнник «Дивак». Допитливий, чуйний, добрий хлопчик Олесь, його жага пізнати загадковий світ природи, вміння фантазувати, уявляти.Буктрейлер до повісті Г. Тютюнника "Климко"

0

З метою зацікавлення учнів перед початком роботи над текстом, пропоную переглянути буктрейлер до повісті Г. Тютюнника "Климко"Григір Тютюнник. Новела «Три зозулі з поклоном». «Вічна» тема «любовного трикутника» в новітній інтерпретації. Образ любові як втілення високої християнської цінності, що вивищує людину над прагматичною буденністю, очищає її душу

0

Дана розробка уроку містить повний аналіз новели Григора Тютюнника "Три зозулі з поклоном". Також містить характеристику образів новели, поставлені проблемні питання. Пропонуються різні види і форми роботи, як колективної, так і групової. Додаються інші матеріали - презентація, вислови, ілюстрації.Григір Тютюнник . Глибина одвічної любові (за новелою "Три зозулі з поклоном")

0

Допомогти учням творчо осмислити морально-етичний пафос новели, символіку, історію написання, значення назви твору;
учити працювати над текстом художнього твору, аналізувати зміст прочитаного, уміти визначати головне;
розвивати критичне мислення,інформативно-цифрову компетентність, естетичний смак, уміння висловлювати власні роздуми про поведінку героїв і проблеми, порушені у творі;
виховувати моральну чистоту, відповідальність, толерантність, повагу до почуттів інших людей.Конспект уроку Світ гармонії і любові"

1

Урок - літературний портрет як штрихи до біографії видатного українського письменника Григора Тютюнника.Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи про інших ( за повістю Григора Тютюнника «Климко»)

0

Урок української літератури "Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи про інших ( за повістю Григора Тютюнника «Климко»)"Розробка уроку з літературного читання для 4 класу Григір Тютюнник «Ласочка»

0


Урок літературного читання 4 клас
Григір Тютюнник "Ласочка"


Мета: ознайомити з оповіданням про тварин, розкрити причинно - наслідкові зв'язки дружніх стосунків людини і звіра, вчити із розумінням ставитися до "братів наших менших"; вдосконалювати уміння швидко орієнтуватися у тексті, ділити його на частини, складати малюнковий план; виховувати спостережливість, чуйність, любов до тварин.
Хід уроку
I.Організаційний момент.
Тихесенько сідаємо,
урок літературного читання розпочинаємо.Презентація до уроку вивчення повісті Григора Тютюнника "Климко"

0

Презентація до вивченння повісті Григіра Тютюнника "Климко"Сценарій виховного заходу, присвячений 85-річчю з дня народження Григора Тютюнника

1

Сценарій виховного заходу для учнів 7-8 класів,
присвячений 85-річччю з дня народження Григора Тютюнника
"От де, люде, наша слава, слава України!"
(Т. Г. Шевченко)
Мета: познайомити учнів з видатними письменниками Полтавщини та життєвим і творчим шляхом Григора Тютюнника, його творами. Розвивати в учнів зацікавленість , естетичні смаки,бажання пізнавати нове; виховувати почуття пошани до творчості письменників-земляків, любові до рідної літератури, почуття гордості за багатий на видатних постатей Полтавський край.
Вступне слово вчителя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі