Користувацький вхід

Григір Тютюнник

...

Обмежити пошук фільтруванням:Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи про інших ( за повістю Григора Тютюнника «Климко»)

0

Урок української літератури "Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи про інших ( за повістю Григора Тютюнника «Климко»)"Розробка уроку з літературного читання для 4 класу Григір Тютюнник «Ласочка»

0


Урок літературного читання 4 клас
Григір Тютюнник "Ласочка"


Мета: ознайомити з оповіданням про тварин, розкрити причинно - наслідкові зв'язки дружніх стосунків людини і звіра, вчити із розумінням ставитися до "братів наших менших"; вдосконалювати уміння швидко орієнтуватися у тексті, ділити його на частини, складати малюнковий план; виховувати спостережливість, чуйність, любов до тварин.
Хід уроку
I.Організаційний момент.
Тихесенько сідаємо,
урок літературного читання розпочинаємо.Презентація до уроку вивчення повісті Григора Тютюнника "Климко"

0

Презентація до вивченння повісті Григіра Тютюнника "Климко"Сценарій виховного заходу, присвячений 85-річчю з дня народження Григора Тютюнника

1

Сценарій виховного заходу для учнів 7-8 класів,
присвячений 85-річччю з дня народження Григора Тютюнника
"От де, люде, наша слава, слава України!"
(Т. Г. Шевченко)
Мета: познайомити учнів з видатними письменниками Полтавщини та життєвим і творчим шляхом Григора Тютюнника, його творами. Розвивати в учнів зацікавленість , естетичні смаки,бажання пізнавати нове; виховувати почуття пошани до творчості письменників-земляків, любові до рідної літератури, почуття гордості за багатий на видатних постатей Полтавський край.
Вступне слово вчителя.Григір Тютюнник. Біографія письменника. «Вічна» тема «любовного трикутника» в новітній інтерпретації в новелі «Три зозулі з поклоном». Образ любові як втілення високої християнської цінності, яка вивищує людину над прагматичною буденністю, очищує її душу

0

Урок української літератури з використанням інтерактивних методів навчання,рольової гри на матеріалі новели Григора Тютюнника "Три зозулі з поклоном".Григір Тютюнник "Дивак"

0

Григір Тютюнник "Дивак". Паралельність і єдність двох світів - природи і людини в оповіданні. Образ Олеся, його гідна поведінка як позиція особистості.Григір Тютюнник. "Климко". Зміст повісті

0

І. Організаційний момент
Емоційна вправа
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
1. Сенкан
2. Хвилина співпереживання
ІІІ. Оголошення теми та мети уроку
ІV. Відтворення та коригування опорних знань
1. Метод «Гронування»
2. Робота з підручником: вибіркове читання
3. Метод «Порушена послідовність» (робота в парах)
4. Вікторина «Так. Ні»
V. Підсумок уроку
вувати заради ближнього? Бажаю вам серцем дати відповідь на це запитання.
VІ. Домашнє завдання
VІІ. Оцінювання"Велика загадка любові" Григора Тютюнника (життєвий шлях, новела "Три зозулі з поклоном")

0

Розробка уроку на основі використання прийому "ґронування" про любов Гр. Тютюнника в житті, творчості та новелі "Три зозулі з поклоном".Урок-презентація. Григір Тютюнник. «Вогник далеко в степу»

3

Презентація містить матеріали для унаочнення уроку позакласного читання з української літератури в 7 класі з теми: "Григір Тютюнник."Вогник далеко в степу".Урок позакласного читанння "Для чого ми на світі живемо"

0

Урок позакласного читання за твором Григора Тютюнника "Груші з копанки"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі