Користувацький вхід

Останні публікації

Хеопс

...

Обмежити пошук фільтруванням:



ІСТОРИЧНА ВІКТОРИНА з історії Стародавнього світу

0

ІСТОРИЧНА ВІКТОРИНА з історії Стародавнього світу (Історія Стародавнього Єгипту і Дворіччя.).
Форма проведення: у вигляді гри «Брейн-ринг»- інтелектуальна гра - індивідуально-особисте або командне рішення задач, що вимагають застосування продуктивного мислення в умовах хронометрированного тимчасового простору і змагання.
Ключові цілі:
• повторити вивчений матеріал з історії Стародавнього світу;
• сприяти розвитку інтересу учнів до вивчення історії



ТЕМА «ПІРАМІДА. ПЛОЩА БІЧНОЇ І ПОВНОЇ ПОВЕРХНІ.»

0

Формування в учнів поняття піраміди, правильної піраміди, знайомство з основними властивостями піраміди та застосуванням їх до розв’язування задач. Формувати вміння узагальнювати, робити висновки, проводити міркування.
Розвиток просторового та критичного мислення, культури математичного мовлення. Розвиток пізнавального інтересу через творчу активність, дослідницьку діяльність на основі вміння робити узагальнення за даними, отриманими в результаті дослідження.
Виховання працелюбності та бажання самостійно поповнювати свої знання. Виховання культуру графічної праці.



Урок-проект з геометрії на тему:МНОГОГРАННИКИ ТА ФІГУРИ ОБЕРТАННЯ

0

розробка уроку-проекту на дану тему в 9-му класі з використанням мультимедійних презентацій, мета якого узагальнити та систематизувати вивчений матеріал з теми многогранники та фігури обертання, використовувати формули для обчислення об'ємів та площ при розв'язуванні задач прикладного характеру. Проектний продукт - демонстраційний матеріал у вигляді презентації та макетів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі