Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Державні символи

Обмежити пошук фільтруванням:Комп'ютерна презентація "Державний прапор - святиня нашого народу"

1

В комп'ютерній презентації містяться наочні матеріали до виховного заходу "Державний прапор - святиня нашого народу".Розробка проекту «Державний прапор – святиня нашого народу»

1

Мета проекту:
навчальна: збагатити та покращити знання юних студентів фактами про історію створення Державного прапору, символіку кольорів; формувати почуття належності до своєї країни;
розвивальна: розвивати інтерес до історії створення Національного прапора України та пізнавальну діяльність.
виховна: виховувати любов та повагу до своєї Батьківщини – України, творчу самостійність і відповідальність, уміння само організовуватися, вміння працювати командою, сприяти розвитку творчої особистості, формувати почуття колективізму, відповідальність за спільну спраКОНСТИТУЦІЙНІ ОСНОВИ УКРАЇНИ. "Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була."

1

Методична розробка позакласного заходу з основ правових знань, яка подана у формі перегляду усного історико-правового журналу "Я - патріот" . Зміст журналу містить перегляд сторінок історії державотворчих процесів на Україні, а також повторення і узагальнення норм Конституції України:ст.10, ст.20, що поєднується з ознайомленням історичного походження Державних символів України. Поданий матеріал стане внагоді викладачам історії, основ правових знань, а також класним керівникам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі