Користувацький вхід

Чарльз Діккенс

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку з теми"Сенс мандрівки Скруджа в просторі й час з Духами Різдва"

0

Конспект відкритого уроку з зарубіжної літератури. Урок поглибленої роботи над змістом художього твору.Чарльз Діккенс - "найбільший оптиміст століття"

1

Розробка уроку для 6 класу з теми "Чарльз Діккенс - найбільший оптиміст століття".Тест до твору Діккенса "Різдвяна пісня у прозі" ІІІ строфа

0

Тест допоможе перевірити рівень засвоєння учнями прочитаного твору Чарльза Діккенса "Різдвяна пісня у прозі"Тест до твору Діккенса "Різдвяна пісня у прозі" ІV строфа

0

Тест допоможе перевірити засвоєння учнями ІV строфи твору Діккенса "Різдвяна пісня у прозі"Відкритий урок "Що робить людину щасливою? (Причини деградації Скруджа та його переродження. Смисл назви твору)"

0

Відкритий урок "Що робить людину щасливою? (Причини деградації Скруджа та його переродження. Смисл назви твору)"Чарльз Діккенс "Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя"

1

Презентація. Чарльз Діккенс "Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя"Чарльз Діккенс «Різдвяна пісня у прозі». Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя.

0

Урок світової літератури у 6 класі.
Гуманістичний зміст і висока людяність твору. Життя знедоленої родини Кретчитів. Подорож Скруджа різдвяної ночі в часі й просторі як можливість осягнути своє життя. Причини деградації особистості Скруджа. Переродження Скруджа як наслідок осмислення свого життя. Реальне й фантастичне у повісті. Щасливий фінал як особливість різдвяного оповідання. Композиція твору.Подорож Скруджа Різдвяної ночі в часі і просторі як можливість осягнути своє життя.

0

Конспект уроку світової літератури за змістом II-IV строфи "Різдвяної пісні в прозі".Чарлз Діккенс «Різдвяна пісня...»

7

Презентація до вивчення у 6 класі повісті Діккенса "Різдвяна пісня в прозі"Етапи духовного переродження Скруджа

0

Конспект відкритого уроку із зарубіжної літератури за темою: «Етапи духовного переродження Скруджа»(за повістю Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі»)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі