Користувацький вхід

патріотичне виховання.

...

Обмежити пошук фільтруванням:Патріотичне виховання як основа формування громадянської самосвідомості учнів (з досвіду роботи)

1

Щоб у майбутньому брати реальну участь у житті держави, учням потрібні спеціальні громадянські знання, уміння й навички. Молодь має розуміти, хто і як керує державою, куди вона рухається в своєму розвиткові, що можна зробити на користь Батьківщини. Виступ на педраді "Патріотичне виховання як основа формування громадянської сомосвідомості учнів" знайомить з досвідом роботи класного керівника.Стаття «Патріотичне виховання молодших школярів»

0

Зміст статті повністю відповідає заданій темі і розкриває мету та необхідність національного виховання учнів.Стаття «Використання петриківського розпису у вихованні почуття патріотизму дітей дошкільного віку»

0

У статті підіймається проблема патріотичного виховання дітей дошкільного віку засобами народного мистецтва. Петриківський розпис обрано засобом патріотичного виховання через його народність, унікальність та всесвітнє визнання. Розкрито сутність і поняття патріотичного виховання дітей у процесі ознайомлення з петриківським розписом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19533

Останні коментарі