Користувацький вхід

Останні публікації

Д.І. Менделєєв

...

Обмежити пошук фільтруванням:Узагальнюючий урок з теми "Метали"

0

Урок "Метали" використовую в 10-му класі під час узагальнення знань з теми "Металічні елементи та їхні сполуки". Наступним етапом є проведення контрольної роботи.Періодичний закон періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва.

0

Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Даний урок можна використати при підготовці до контрольної роботи.Розробка уроку з хімії для 7 класу «Ознайомлення з Періодичною системою хімічних елементів»

0

Розробка уроку хімії в 7 класі за темою "Ознайомлення з Періодичною системою хімічних елементів"КВВ «Періодичний закон Д.І.Мендєлєєва» (8 клас)

0

Клас розбити на 4-5 команд. Кожна команда вибирає капітана, назву команди, готує емблеми. На столі у кожної команди прапорець з емблемою. Першою відповідає команда, яка раніше всіх підняла руку з прапорцем. За кожну правильну відповідь команді дається картка з символом якого-небудь хімічного елемента.
Після закінчення кожного конкурсу підводяться підсумки.
Кожна команда отримує картку для підрахунку рейтингу учасників команди в змаганні.Також команда отримує маршрутну карту з завданнями для команди, яку потрібно заповнити.Позакласний захід з хімії (турнір) «Юний хімік»

0

Позакласний захід для учнів 7 класів у формі брейн-рингу.
В заході приймають участь чотири команди.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі