Обмежити пошук фільтруванням:
Практичний порадник містить різноманітні приклади дидактичних ігор на уроках хімії. Розробки ігрових завдань передбачають індивідуальні та групові форми робіт. Їх можна застосовувати для актуалізації знань, під час перевірки домашнього завдання, на етапах вивчення нового матеріалу та закріплення знань. Введення ігрових елементів на уроках хімії дозволяє підвищити зацікавленість учнів предметом, стимулювати їхній інтелектуальний розвиток.
Для вчителів хімії закладів загальної середньої освіти.
Урок "Метали" використовую в 10-му класі під час узагальнення знань з теми "Металічні елементи та їхні сполуки". Наступним етапом є проведення контрольної роботи.
Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Даний урок можна використати при підготовці до контрольної роботи.
Розробка уроку хімії в 7 класі за темою "Ознайомлення з Періодичною системою хімічних елементів"
Клас розбити на 4-5 команд. Кожна команда вибирає капітана, назву команди, готує емблеми. На столі у кожної команди прапорець з емблемою. Першою відповідає команда, яка раніше всіх підняла руку з прапорцем. За кожну правильну відповідь команді дається картка з символом якого-небудь хімічного елемента.
Після закінчення кожного конкурсу підводяться підсумки.
Кожна команда отримує картку для підрахунку рейтингу учасників команди в змаганні.Також команда отримує маршрутну карту з завданнями для команди, яку потрібно заповнити.
Позакласний захід для учнів 7 класів у формі брейн-рингу.
В заході приймають участь чотири команди.