Користувацький вхід

Останні публікації

свято Букваря

Обмежити пошук фільтруванням:Свято Букваря

0

Свято Букваря

Свято проводиться на шкільному подвір'ї. Перші класи розміщуються на стільцях. Центральній вхід прикрашений кульками, паперовими квітами. Праворуч від сходів розташоване «дерево знань». Школа прикрашена кульками.

Учасники свята: Ведуча, колектив черлідінгу «Тайфун», поштар Пєчкін, Циганки, Шапокляк, Плакса, Хулігани, Помилка та двійка, Чарівник, Букварик.

Сценарій свята

(муз. Фон «Вчать у школі»)

0 Фанфари

Ведуча: Добрий день, дорогі діти, батьки, гості і всі, хто присутні на нашому святі.
— Благословенна та ясна година,Сценарій до свята Букваря

0

Сценарій до свята Букваря
Мета: закріпити знання учнів з навчання грамоти, вдосконалювати навички читання, декламування, інсценізації; розвивати зв’язне мовлення учнів, логічне мислення, пізнавальний інтерес; вдосконалювати вміння працювати в групах; виховувати любов, бережливе ставлення до книги, повагу до членів родини; зміцнювати співпрацю школи з батьками.

Обладнання: малюнки казкових героїв, емблеми-букви алфавіту, повітряні кульки.

Слово вчителяПідсумковий урок з навчання грамоти для 1 класу «Чого нас навчив Букварик»

0

Підсумковий урок з навчання грамоти у 1 класі "Чого нас навчив Букварик"Сценарій свята «Прощання з Букварем»

0

матеріал розрахований на узагальнення здобутих знання з української мови; формування позитивного ставлення учнів до подальшого навчання у школі; розвитку мовлення, мислення, акторські та літературні здібності, спонукання до індивідуальної діяльності; виховання інтересу до навчання у початкових класах.Навчальний проект За що подякувати Букварику

0

Запропонований сценарій можна використати під час підготовки до свята Букваря. Він містить вірші, пісні, сценки. Водночас дітям було цікаво працювати над проектом, поділившись на групи. Все залежить від підготовленості класу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі