Користувацький вхід

STEM-освіта

Обмежити пошук фільтруванням:«STEM-підхід до прогресивних технологій» УЗАГАЛЬНЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

0

На етапі реформування освіти актуальною стає проблема переорієнтації навчальних закладів на інноваційну діяльність, яка ґрунтується на педагогічному пошуку ефективних шляхів самореалізації особистості викладача та студента, модернізації освітньої галузі виняткового значення набуває відродження національної культури, виховання освічених громадян, формування творчих особистостей, підняття освіти до рівня світових стандартів.STEM-НАВЧАННЯ – ВИМОГА ОСВІТИ ХХІ СТОЛІТТЯ (ОРІЄНТАЦІЯ НА ТВОРЧУ МАТЕМАТИКУ)

0

У науковій роботі представлено теоретичний підхід загальних позицій STEM-освіти у сучасній школі з урахуванням комунікативних та соціальних постулатів навчання. З’ясовано зміст поняття STEM-освіта, мету її впровадження та доцільність застосування. Охарактеризовано основні складові, що формують акронім STEM. Розкрито можливості та перспективи поетапного впровадження у навчальні курси STEM-технологій. У роботі науково обґрунтовано необхідність розвитку STEM-навчання в сучасній українській школі. Акцентовано увагу на компетенціях, які формує нова модель освіти і зокрема її математична складова.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі