Користувацький вхід

Останні публікації

Максим Залізняк

...

Обмежити пошук фільтруванням:Пісні про боротьбу проти соціального та національного гніту: «Ой Морозе, Морозенку», «Максим козак Залізняк»

0

Створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчує свою успішність, самостійність, інтелектуальну спроможність.
Продовжити знайомити дітей з історичними піснями.
Проаналізувати ідейно-художній зміст творів.
Розвивати уміння виділяти головне, порівнювати і узагальнювати факти, логічно викладати думки.
Удосконалювати мисленнєві дії, уміння аналізувати, порівнювати минуле і сучасне, робити висновки.
Збагачувати словниковий запас учнів.План-конспект уроку «Повсталий народ як герой поеми. Одна з її головних ідей – «крила» особи у злитості її боротьби за щастя із боротьбою свого народу (образ Яреми). Заклик до єднання слов’янських народів»

0

Даний урок супроводжується мультимедійними презентаціями з музичним супроводом та тестуванням. Лунає пісня на слова Тараса Шевченка "Мені однаково" у виконанні Скрябіна. Розробка уроку містить інсценізацію зустрічі Яреми з Оксаною. Доданий фільм "Коліївщина"Коліївщина 1768 (серіал «Країна: історія українських земель») AVI

Про серіал: Проект «Країна» представляє собою цикл навчально-освітніх фільмів, присвячених Історії України. 4 DVD диски та 183 серії з якнайповнішою інформацією по окремих областях, регіонах, містах, значних історичних подіях та постатях України від часів Київської Русі й до ХХ століття. Досконала комп'ютерна анімація, легкий для сприйняттів стиль викладення, несподівані подробиці розвитку нашої держави ... Все про те, як утворилась наша країна!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі