Користувацький вхід

Іван Гонта

...

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект уроку «Повсталий народ як герой поеми. Одна з її головних ідей – «крила» особи у злитості її боротьби за щастя із боротьбою свого народу (образ Яреми). Заклик до єднання слов’янських народів»

0

Даний урок супроводжується мультимедійними презентаціями з музичним супроводом та тестуванням. Лунає пісня на слова Тараса Шевченка "Мені однаково" у виконанні Скрябіна. Розробка уроку містить інсценізацію зустрічі Яреми з Оксаною. Доданий фільм "Коліївщина"Показ боротьби українського народу за визволення в історичній поемі Т.Шевченка „Гайдамаки”

2

- з’ясувати історичну основу поеми Т.Шевченка „Гайдамаки”, дослідити історію написання та видання твору, його ідейно-тематичну спрямованість, особливості сюжетно-композиційної структури твору; ознайомитися із оцінкою поеми сучасниками автора;
- розвивати увагу, пам’ять, культуру усного зв’язного мовлення, навички дослідницької роботи;
- виховувати любов і повагу до історичного минулого, прищеплювати інтерес до його вивчення.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу; дослідженняКоліївщина 1768 (серіал «Країна: історія українських земель») AVI

Про серіал: Проект «Країна» представляє собою цикл навчально-освітніх фільмів, присвячених Історії України. 4 DVD диски та 183 серії з якнайповнішою інформацією по окремих областях, регіонах, містах, значних історичних подіях та постатях України від часів Київської Русі й до ХХ століття. Досконала комп'ютерна анімація, легкий для сприйняттів стиль викладення, несподівані подробиці розвитку нашої держави ... Все про те, як утворилась наша країна!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі