Користувацький вхід

Останні публікації

А.Дімаров

...

Обмежити пошук фільтруванням:Узагальнення знань з теми «Усна народна творчість» (інтегрований урок)

0

Розширити уявлення про жанр літературної казки, поглиблювати знання про спільнокореневі слова, формувати вміння добирати перевірні слова до слів з ненаголошеними е, и в корені.Розробка уроку з літературного читання для 3 класу «Раз добром нагріте серце вік не прохолоне…» (за оповіданням А. Дімарова «Для чого людині серце»)

0

Знайомство дітей із змістом казки Анатолія Дімарова «Для чого людині серце». Розвиток в учнів логічного мислення, навички читання вголос і мовчки, вміння швидко орієнтуватися в тексті, користуватися тлумачним словником; збагачення словникового запасу. Виховання в дітей почуття співпереживання, доброти, чуйності, бажання безкорисливо робити добро іншим людям.8 клас. Контрольна робота з теми "З літератури ХХ століття"

1

Контрольна робота складається з двох частин: у першій - 12 тестів, у другій - кросворд з 12 запитань. Оцюнюємо так: за дві правильні відповіді - 1 бал. Сумарно - 12 балів.А.Дімаров "Для чого людині серце?"

4

Урок розкриває такі поняття як байдужість та небайдужість, вчить учнів цінувати добре відношення до людей на прикладі головних героїв казки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19380

Останні коментарі