Користувацький вхід

Рослини

...

Обмежити пошук фільтруванням:Біологічні та хімічні методи боротьби з шкідниками кімнатних рослин

0

Матеріал для глибшого вивчення рослин та агрохімікатів. А також підійде для проведення годин з екологічного виховання як доповнення.Розробка уроку з природознавства для 1 класу «Кімнатні рослини. Догляд за кімнатними рослинами»

0

Мета уроку: ознайомити з різноманітністю кімнатних рослин; учити доглядати за ними; встановлювати залежність життя рослин від факторів неживої природи (вода, тепло, світло, поживні речовини); показати значення кімнатних рослин у житті людини; розширювати світогляд учнів, виховувати бережливе ставлення до природи, естетичні почуття.Природознавство 1 клас

0

Матеріали містять розробки уроків з природознавства для 1 класу. Доробок стане принагідним для вчителів початкової школи, класних керівників« КІМНАТНІ РОСЛИНИ В ОЗЕЛЕНЕННІ ІНТЕР’ЄРІВ ШКІЛ»

0

Останнім часом в нашій школі помітно загострився інтерес до всього, що пов’язано з рослинами та оформленням ними інтер’єрів. І це не мода на квіти, а бажання зробити красивим те місце, де ми вчимося. Найкращим і найдоступнішим засобом для пізнання барв та кольорів нашого життя є квіти. Щодня, відволікаючись від міської суєти та проблем, ми маємо надзвичайну можливість зануритися в казкову планету – планету квітів. Живі квіти, що приносять нам стільки позитивних емоцій і настрою, є невід'ємною частиною життя творчої людини. Кімнатні рослини, їх зелень і свіжість, завжди додають тепло і затишок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі