Користувацький вхід

Христофор Колумб

Обмежити пошук фільтруванням:Населення та країни Північної Америки

0

Дана розробка буде допомогою вчителю, який працює в інклюзивному класі з дітьми з ООП.THE DISCOVERY OF AMERICA

0

Христофор Колумб, Відкриття Америки.Розробка і презентація уроку THE DISCOVERY OF AMERICA.Практична робота в 6 класі. Епоха Великих географічних відкриттів.

0

Виконання практичної роботи, дає змогу здобувачам освіти на високому рівні засвоїти географічну номенклатуру,удосконалити навички користування географічними картами, орієнтуватись на них.урок на тему " Перехід від Середньовіччя до Нового часу"

0

Матенріал уроку дорпоможе сформувати в учнів уявлення про зміни в економічній, політичній і культурного життя європейських народів, ознайомити їх з основними поняттями, які будуть необхідні їм при вивченні курсу всесвітньої історії в 8 кл .; навчити встановлювати причинно - наслідкові зв'язки, простежувати закономірності в розвитку подій і складати узагальнюючі таблиці; працювати в групі, робити самоаналіз своєї роботи та її результатів; розвивати інтерес і повагу до світової історії.Урок веб-квест Води суходолу Південної америки

1

Урок розроблено згідно програми. В конспекті уроку використано інноваційні форми роботи: групова робота, гра "Мікрофон",а основне-технологія веб-квесту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі