Користувацький вхід

Останні публікації

веб-квест

...

Обмежити пошук фільтруванням:Веб-квест «Цей чарівний світ літератури»

0

Веб-квест розрахований на учнів 7 класу і спеціально розроблений для проведення на останніх уроках у навчальному році за рахунок резервних годин. Орієнтовний час, необхідний для виконання завдань, 70-90 хв. (залежно від рівня підготовки класу та вміння користуватися Інтернет-ресурсами).
Форма проведення: робота в групах.
Квест сприяє розвитку таких ключових компетентностей, як математична грамотність, уміння навчатися впродовж життя, соціальна і громадянська та інформаційно-цифрова компетентність.Веб - квест Джон Грін "Провина зірок"

0

Захоплива подорож Всесвітньою павутиною з виконанням цікавих завдань.Що в житті найцінніше? ? Що таке біль і страждання? Що таке любов ? Як це розумієте ви і ваші однолітки? Над цими питаннями вас змусить задуматись роман Джона Гріна. Розкриємо тему та проблематику твору Джона Гріна «Провина зірок», визначимо роль особистості письменника в літературі; розкриємо проблеми життя і смерті, любові і відданості, стосунків батьків і дітей у творі;Принцип дії теплових двигунів. ККД теплових двигунів. Екологічні проблеми пов`язані з використанням теплових двигунів.

0

Урок -презентація результатів веб-квесту - проблемне завдання з елементами рольової гри, для виконання якого використовуються інформаційні ресурси Інтернету.Веб-квест - дослідження.Тема: Ліна Костенко. Життя і творчість. Поема «Чайка на крижині». Образи, ідеї поеми (робота над змістом розділів «Надбережжя», «Крига на Одрі», «Крила»).

1

Вчити учнів аналізувати життєвий і творчий шлях письменниці, усвідомлювати ідейно-тематичний зміст і проблематику твору, розшифровувати й коментувати метафоричний підтекст образів;
розвивати вміння учнів аргументувати власне розуміння проблемних питань твору; вдосконалювати вміння користуватись комп’ютером та роботою в мережі Інтернет;
плекати в серцях підлітків почуття патріотизму, гуманізму, милосердя,чесності; виховувати любов до художнього слова; формувати інформаційну компетентність.
Поглиблення понять про ліро-епічний твір, поему, алегорію, підтекст.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі